23 вересня 2020

Завтра – друге пленарне засідання 6-ї сесії облради

Середа, 22 березня 2017, 15:16

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса (від 06.03.2017 № 9/01-49) у четвер, 23 березня, об 11-й годині у залі засідань облради відбудеться друге пленарне засідання шостої сесія облради VІІ скликання.
Сформовано проект переліку питань, пропонованих для розгляду на 2-му засіданні. Зокрема:


1. Про депутатські запити.
Інформує: Рівіс Михайло Михайлович – голова Закарпатської обласної ради

2. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку та протидії незаконному обігу наркотичних засобів на території області у 2016 році.
Інформує: Стефанишин Роман Ігорович – начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області

3. Про роботу Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області упродовж 2015 – 2016 років та про стан виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції у розрізі адміністративно-територіальних одиниць області.
Інформує: Мельничук Світлана Сергіївна – начальник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області

4. Про внесення змін до Програми розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Закарпатської області на 2016 – 2020 роки (зі змінами від 28 липня 2016 року.
Інформує: Буришин Віктор Васильович – начальник управління цивільного захисту облдержадміністрації

5. Про внесення змін та доповнень до Програми зайнятості населення Закарпатської області на період до 2017 року (зі змінами від 30.09.2014).

6. Про внесення змін до Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014 – 2017 роки (зі змінами від 27 серпня 2015 року та від 05 квітня 2016 року).
Інформує: Морозюк Ганна Степанівна – директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

7. Про внесення змін до Регіональної програми «Репродуктивне здоров’я населення Закарпатської області на період до 2020 року».

8. Про внесення змін до Обласної програми забезпечення жителів області, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016 – 2020 роки.

9. Про внесення змін до Програми розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в області на 2016 – 2020 роки (зі змінами від 17.03.2016).
Інформує: Маркович Володимир Петрович – директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

10. Про внесення змін до Регіональної програми боротьби з контрабандою, організованою злочинністю та корупцією на 2016 – 2020 роки (зі змінами від 7 грудня 2016 року).
Інформує: Балуєв Станіслав Сергійович – в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС України

11. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області на період до 2020 року.
Інформує: Ерфан Віталій Йосипович – начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації

12. Про хід виконання Програми розвитку дошкільної освіти у Закарпатській області на період до 2017 року.

13. Про хід виконання Обласної цільової програми «Психолого-педагогічний та медико-соціальний супровід дітей і дорослих із розладами аутистичного спектру на 2016 – 2020 роки».

14. Про хід виконання Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 роки.
Інформує: Сопкова Ганна Іванівна – директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації

15. Про хід виконання Регіональної програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на 2015 – 2018 роки.
Інформує: Маляр Едуард Миколайович – директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації

16. Про хід виконання Обласної комплексної програми на 2015 – 2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих.
Інформує: Морозюк Ганна Степанівна – директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

17. Про хід виконання Програми створення та накопичення регіонального матеріального резерву та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення Закарпатської області на 2016 –2020 роки.
Інформує: Буришин Віктор Васильович – начальник управління цивільного захисту облдержадміністрації

18. Про хід виконання Регіональної програми «Спортивний майданчик» на 2016 – 2020 роки.

19. Про хід виконання Регіональної програми «Молодь Закарпаття» на 2016 – 2020 роки.

20. Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в області на 2012 – 2016 роки.
Інформує: Ерфан Віталій Йосипович – начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації

21. Про хід виконання Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки.

22. Про хід виконання Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016 – 2020 роки.

23. Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2015 – 2016 роки.

24. Про хід виконання Плану заходів з реалізації у 2015 – 2017 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.

25. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2016 рік.
Інформує: Ман Денис Миколайович – директор департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації

26. Про виконання Програми підвищення ефективності функціонування ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2013 – 2016 роки.
Інформують: Маляр Едуард Миколайович – директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації
Гангур Валерій Миколайович –в.о. директора Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород»

27. Про виконання Регіональної програми розвитку земельних відносин у Закарпатській області на 2016 рік.
Інформує: Мельничук Світлана Сергіївна – начальник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області

28. Про виконання Програми забезпечення медикаментами ветеранів війни, виробами медичного призначення та проведення безкоштовного зубопротезування пільгової категорії населення області на 2011 – 2016 роки.
Інформує: Маркович Володимир Петрович – директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

29. Про виконання Програми розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Закарпатської області на 2016 – 2020 роки.
Інформує: Буришин Віктор Васильович – начальник управління цивільного захисту облдержадміністрації

30. Про затвердження Плану заходів на 2017 рік із виконання Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області на 2016 – 2020 роки.
Інформує: Маляр Едуард Миколайович – директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації

31. Про затвердження Переліку інвазійних видів рослин Закарпатської області.

32. Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами Товариству з обмеженою відповідальністю «Царська долина».

33. Про погодження звернення Державної служби геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, газу Королівського родовища, яке знаходиться у Виноградівському районі Закарпатської області.
Інформує: Шпонтак Юрій Михайлович – заступник директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації

34. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» у новій редакції».

35. Про затвердження Положення про наглядову раду комунальних підприємств Закарпатської обласної ради.

36. Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

37. Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області.

38. Про продовження терміну дії рішення обласної ради.
Інформує: Кибза Євгенія Іванівна – начальник управління з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності виконавчого апарату обласної ради

39. Про затвердження звіту про роботу директора Закарпатського обласного комунального підприємства «Русинка».
Інформує: Комарницька Ніна Михайлівна – директор Закарпатського обласного комунального підприємства «Русинка»

40. Про затвердження звіту про роботу директора комунального підприємства «Будинкоуправління адмінбудівель Закарпатської обласної ради».
Інформує: Боршовська Оксана Василівна – директор Закарпатського обласного комунального підприємства «Будинкоуправління адмінбудівель»

41. Про затвердження звіту про роботу директора Закарпатського обласного комунального підприємства «Інститут проектування міст і сіл» («Закарпатдіпромісто»).
Інформує: Лалакулич Віталій Петрович – директор Закарпатського обласного комунального підприємства «Інститут проектування міст і сіл» («Закарпатдіпромісто»)

42. Про затвердження звіту про роботу директора Закарпатського обласного виробничого об’єднання «Фармація».
Інформує: Котик Валерій Михайлович – директор Закарпатського обласного виробничого об’єднання «Фармація»

43. Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна».

44. Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо запровадження механізму оплати за навчання за рахунок коштів державного бюджету для студентів навчальних закладів, які навчаються на контрактній формі і є учасниками АТО або дітьми учасників антитерористичної операції.
Інформує: Гузинець Юрій Іванович – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору