20 квітня 2021

Завтра у Закарпатській облраді говоритимуть про реформи в енергетиці та покращення підприємницького середовища в Україні

Понеділок, 29 жовтня 2018, 15:36

У вівторок, 30 жовтня, у депутатській залі облради відбудеться зустріч керівництва Закарпатської обласної ради з делегацією Стратегічної групи радників Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з підтримки реформ.

Модератор заходу – директор ГО “Центр стратегічного партнерства”Андрій Крижевський, учасниками зустрічі стануть: голови районних рад, об’єднаних територіальних громад, міські голови міст обласного значення, начальники профільних структурних підрозділів ОДА, держустанов, дипломати.

Відкриватиме зустріч голова облради Михайло Рівіс та Генеральний консул Словацької Республіки в м. Ужгороді Мірослав Мойжіта.

Про реформи у Центральній Європі (СР) та порівняння з Україною розповість голова групи, архітектор успішних системних реформ Словаччини, екс-міністр фінансів Словацької Республіки Іван Міклош; про реформи в енергетиці України зі спрямуванням на енергоефективність у побутовій сфері, порівняння та приклади зі Словаччини  інформуватиме експерт з реформування енергетичного сектору Карел Гірман; про покращення підприємницького середовища в Україні, розвиток малого та середнього бізнесу в Україні та земельну реформу доповідатиме експерт з дерегуляції, покращення бізнес-клімату та земельної реформи Александер Шкурла.

Початок о 14.00. Закарпатська облрада, 5-й поверх

Запрошуються представники ЗМІ.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору