28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Завтра у Закарпатській облраді говоритимуть про реформи в енергетиці та покращення підприємницького середовища в Україні

Понедельник, 29 Октябрь 2018, 15:36

Во вторник, 30 Октябрь, у депутатській залі облради відбудеться зустріч керівництва Закарпатської обласної ради з делегацією Стратегічної групи радників Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з підтримки реформ.

Модератор заходу – директор ГО «Центр стратегічного партнерства»Андрій Крижевський, учасниками зустрічі стануть: Глава районных советов, об’єднаних територіальних громад, мэры городов областного подчинения, начальники профільних структурних підрозділів ОДА, держустанов, дипломаты.

Відкриватиме зустріч голова облради Михайло Рівіс та Генеральний консул Словацької Республіки в м. Ужгород Мірослав Мойжіта.

Про реформи у Центральній Європі (СР) та порівняння з Україною розповість голова групи, архітектор успішних системних реформ Словаччини, екс-міністр фінансів Словацької Республіки Іван Міклош; про реформи в енергетиці України зі спрямуванням на енергоефективність у побутовій сфері, порівняння та приклади зі Словаччини інформуватиме експерт з реформування енергетичного сектору Карел Гірман; про покращення підприємницького середовища в Україні, розвиток малого та середнього бізнесу в Україні та земельну реформу доповідатиме експерт з дерегуляції, покращення бізнес-клімату та земельної реформи Александер Шкурла.

Начало в 14.00. Закарпатська облрада, 5-й поверх

Представители СМИ приглашаются.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх