11 серпня 2020
  • Вітання


    Шановні закарпатці!

    Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
    Детальніше »
  • Анонси

  • Фотогалерея

  • Банери

Завтра у Закарпатській облраді пройде фахова майстерня

понеділок, 21 січня 2019, 15:41

У вівторок, 22 січня, у Закарпатській обласній раді відбудеться фахова майстерня на тему «Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування».

Участь у навчанні візьмуть участь керівники районних рад області та депутати різних рівнів.

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Під час навчання обговорюватимуть законодавче врегулювання діяльності комунального некомерційного підприємства у сфері охорони здоров’я та кроки у бізнес-плануванні для комунального підприємства у сфері охорони здоров’я з некомерційним характером діяльності. Також відбудеться дискусія щодо проблемних питань та роз’яснюватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування  законодавства. Учасники матимуть змогу поставити питання профільним експертам, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Реєстрація учасників о 10.45. Розпочнеться захід об 11 год.

Запрошуються представники ЗМІ.


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору