23 вересня 2020

Завтра у Закарпатській облраді вперше презентують нову форму транскордонної співпраці

Понеділок, 24 жовтня 2016, 11:21

Завтра, 25 жовтня у сесійній залі облради за участі керівництва Закарпаття та Чернівеччини, представників іноземних організацій відбудеться Міжнародна конференція на тему: «Можливості  участі територіальних громад Закарпаття у міжнародних  і транскордонних  програмах співпраці». Співорганізаторами виступають – Закарпатська  обласна рада та Міжрегіональна  асоціація  «Карпатський Єврорегіон».

Участь у конференції також візьмуть: Генеральний  консул  Словачини в Ужгороді Янка Буріанова, аташе з зовнішньоекономічних питань Генерального  консульства Угорщини в м.Берегово Золтан Сакач, керівники районних, міських і  сільських рад, керівники агенцій регіонального розвитку та ін.

Доповідачі – представники  міжнародних  та міжрегіональних організацій та програм. Йтиметься про головні  напрямки та пріоритети  співпраці  Закарпаття та прикордонних регіонів сусідніх країн, основні цілі транскордонного співробітництва та ін.

Вперше буде презентовано нову форму транскордонної співпраці – Європейське об’єднання територіального співробітництва (ЄОТС) з обмеженою відповідальністю ТИСА. Про його можливості розповість директор ЄОТС ТИСА (Угорщина) Андреа Сабоне Цап та Юдіта Євчак, заступник директора ЄОТС ТИСА (Україна).

Початок о 10.00.

Запрошуються представники ЗМІ.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору