- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

«Зелено-блакитна Хорватія» завітала на Закарпаття

В четверг, 11 мая, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс разом із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватії в Україні Томіславом Відошевічем відкрили унікальну виставку фотографій під назвою «Зелено-блакитна Хорватія», розгорнуту в атріумі облради в рамках офіційного візиту посла до нашого краю.

В ній презентовано надзвичайно яскраві та рідкісні світлини хорватського фотографа Марка Врдоляка. Як розповів дипломат, цю виставку вже мали змогу побачити в окремих містах України. Та на численних виставках у США, Канада, Италия, Литва, Польша, Словакия, Ісландії, Данії, Швеция, Финляндия, Ірландії та Латвії, Болгарії та Чорногорії. Налічує вона 40 произведения.

— Я убежден, що такі виставки ще більше зближують і зміцнюють дружні відносини між нашими народами, — наголосив Посол.

Нам сьогодні вдалося окреслити співпрацю з паном Томіславом Відошевічем і ця виставка буде першим діловим кроком у цьому напрямку та допоможе нам глибше пізнати не лише красу цієї чудової країни, а й взяти на замітку, як належить пропагувати визначні місця своєї держави перед іншими, — наголосив Михайло Рівіс. Та висловив упевненість у тому, що це партнерство буде успішним та щирим, бо є на то воля як на дипломатичному, так і на місцевому рівнях.

Прес-служба Закарпатської облради