Звіт депутата Закарпатської обласної ради  МАНА Дениса Миколайовича

Print Friendly, PDF & Email

ЗВІТ
депутата Закарпатської обласної ради 
МАНА Дениса Миколайовича 

Період звітування: 1 листопада 2021 року — 1 листопада 2022 року

Фракція Політичної партії “Європейська Солідарність”

Участь у пленарних засіданнях: 8 із 10

Сфера діяльності депутата протягом року: оборонна діяльність та сектор безпеки, туризм і рекреація, дорожнє господарство, економіка та інвестиції

Ключові депутатські запити:  щодо включення автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 071201 Ужгород – Ярок км 0+00 – 10+020 до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг (грудень 2021 року); щодо оптимізації регіональних програм, заходи яких спрямовані на підтримку військових, прикордонників, рятувальників, правоохоронних органів та митної служби, у єдину обласну програму «БЕЗПЕЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ» (травень 2022 року);  щодо комплексного вивчення ситуації, пов’язаної із незаконними рубками лісу на території Закарпатської області (травень 2022 року);  щодо утворення консультативної робочої групи з питань комплексного напрацювання пропозицій із регламентування туристичних маршрутів і правил використання важким транспортом лісових доріг задля збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду (липень 2022 року).

Шановні закарпатці!

Ще один рік депутатської діяльності позаду, і у відповідності до вимог ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад” звітую перед вами.

Попередній мій звіт був про активну роботу в обласній раді, а цей буде швидше про участь Закарпаття в обороні України.

25 лютого я звернувся до Ужгородського військового комісаріату, бо прийняв рішення вступити до лав територіальної оборони: я взяв на себе відповідальність захищати мою родину та мою країну. У даний момент наш підрозділ несе службу на кордоні з ворожою країною.

Моя депутатська діяльність цього року практично повністю стосувалася забезпечення умов для закарпатських військових – 128 бригади, 101 бригади ТрО, прикордонників та інших підрозділів, які дислокуються у нас в області в мирний час, а зараз захищають незалежність та суверенітет країни в різних регіонах України на сході, півдні та півночі. Починаючи з середини лютого, я мав кілька зустрічей із обласним військовим комісаром та керівництвом ОДА про фінансування за кошти обласного бюджету потреб військових підрозділів. Мої депутатські запити та виступи на засіданнях сесій ради стосувалися збільшення фінансування програм підтримки військових підрозділів, за моїми пропозиціями та після голосування моїх колег в раді бюджет на оборонні потреби зростав.

Я тримаю тісний контакт із волонтерськими організаціями, котрі оперативно вирішують проблеми, які не може швидко і вчасно вирішити військове командування та військова адміністрація з обласною радою. Багато моїх друзів-підприємців, закарпатські громади, з якими я багато років працював, мої колишні колеги, колеги по депутатському корпусу присилають на наше прохання все необхідне: від автомобілів до засобів харчування та особистої гігієни.

Ви знаєте, що я служу в 68 батальйоні, який із початку квітня знаходиться в гарячих точках. Понад чотири місяці наш батальйон тримав оборону околиць Слов’янська на Донеччині, а зараз тримає кордон на Харківщині. З перших днів повномасштабного вторгнення разом із колегою Федором Шандором завдяки нашим друзям ми забезпечували батальйон продуктами харчування, спеціальним тактичним одягом, завдяки активній роботі волонтера Андрія Любки та небайдужих українців вдалося забезпечити наші потреби в автомобілях.

Наприкінці минулого року мене обрано заступником голови комісії з питань з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації. Спільно з колегами по комісії, а особливо Іриною Галай ми намагалися вирішити питання із врегулювання джипінгу на території області, однак звернення до органів влади результатів не принесли. Та ми не здамося і доведемо справу до кінця.

Будучи членом фракції “Європейська Солідарність”, продовжую підтримувати курс на євроатлантичну інтеграцію України та встановлення європейських стандартів у місцевому врядуванні, державному управлінні та всіх сферах життя українців. Як показує нинішня ситуація, це єдиний вірний зовнішній курс України.

Варто відмітити, що обласні депутати тісно співпрацюють із обласною військовою адміністрацією весь цей складний період і в багатьох питаннях нам вдалося вирішити чимало питань спільно, хоча багато залишилося відкритими.

Я веду телеграм-канал, де інформую про стан справ в області, мої коментарі до різних важливих суспільно-політичних подій, перебігу воєнних дій, отже відкритий до спілкування з вами в міру, яку дозволяє мені ситуація в зоні бойових дій.

За звітний рік я надіслав 12 запитів і звернень до різних органів влади, взяв участь у роботі засідань всіх комісій та у восьми з десяти пленарних засідань сесій обласної ради (2 інших пропустив із поважних причин), провів 4 зустрічі з виборцями, прийому громадян не проводив, отримав 8 звернень до мене, як депутата обласної ради, через соціальні мережі.

І наостанок: це той випадок, коли депутат повинен подякувати: шановні закарпатці, дякую вам, що не втомились! Завдяки тому, що ми на війні, бойові машини росії не стукають у ваші двері активними бойовими діями на території області. Але завдяки вам ми тут вистоїмо, звільнимо потроху окуповані території, витіснимо ворога і повернемося додому з перемогою.

Буду продовжувати діяльність депутата поряд зі службою в Збройних силах України.

Служу народу України!

Слава Україні! Героям Слава!