Звіт депутата Закарпатської обласної ради Сушко А.А.

Print Friendly, PDF & Email

Звіт депутата Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА МАЙБУТНЄ”
за звітний рік 7 грудня 2020 – 7 грудня 2021
Сушко Андріани Антонівни

Протягом звітного періоду взяла участь у 12 сесійних засіданнях Закарпатської обласної ради, з яких 4 були позачерговими. Входила до складу постійних комісіі обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення;  законності, правопорядку та регламенту. 02 грудня обрана заступником голови Закарпатської обласної ради VIII скликання.

Підготовлено і проголосовано два депутатські запити – щодо розв’язання проблеми безпритульних тварин і щодо дофінансування Комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний дитячий санаторій «Малятко».

Була ініціатором і розробником двох програм, які були підтримані депутатським корпусом – «Про програму боротьби з карантинними рослинами у Закарпатській області на 2021-2025 роки», яка стосується ліквідації стихійних вогнищ абмрозії та «Про Програму регулювання чисельності безпритульних тварин у Закарпатській області на 2022-2025 роки», яка стосується створення стерилізаційних пунктів для безпритульних тварин.

Займалася активною громадською роботою. Зокрема, за сприяння жіночого крила партії «За майбутнє» організувала безкоштовні курси самооборони для жінок в Ужгороді «Жіночий десант», на яких протягом декількох місяців навчали ужгородок рукопашному бою і самозахисту. 

З повагою, депутат обласної ради                                                 Сушко А.А.