Звіт про роботу депутата Закарпатської обласної ради 8 скликання Іванчо Олексія Івановича

Print Friendly, PDF & Email

Звіт про роботу депутата Закарпатської обласної ради 8 скликання
Іванчо Олексія Івановича

Звітний період – 1 рік

Протягом року депутатської діяльності (07.12.2020 – 07.12.2021) брав участь у засіданнях облради, ініціював депутатські звернення, активно включався в роботу постійної комісії Закарпатської обласної ради з питань бюджету, проводив прийоми громадян.

Зокрема, за згаданий період долучився до прийняття близько 500 рішень облради. Разом з колегами з фракції «Слуга народу» сприяв тому, що у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету  було профінансовано 79 обласних програм, станом на 1 грудня вони виконані  на 87%.

Брав участь у 11-х із 14-ти засідань облради та у 22-х засіданнях постійної комісії облради з питань бюджету.

Виконуючи обіцянку тримати постійний зв’язок зі своїми виборцями, за звітний період провів  14 прийомів громадян та  6 зустрічей із закарпатцями, які довірили мені свої голоси на місцевих виборах 2020 року.

На основі вивчення потреб своїх виборців підготував та направив на розгляд Закарпатської обласної ради ряд депутатських запитів щодо проблематики округу по якому обирався депутатом.

З часу обрання і дотепер підтримую тісні зв’язки із виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, органами самоврядування новостворених ОТГ Берегівського району.

Як депутат облради систематично проводжу робочі зустрічі з жителями Берегівського району  і не тільки  для вивчення  нагальних проблем, які найбільше турбують людей. Серед питань, які піднімали з виборцями: виділення матеріальної допомоги для соціально незахищених осіб, програми енергозбереження, облаштування медичних і освітніх закладів, будівництво спортивних та дитячих майданчиків, організація медичного обстеження тощо.

Як представник найвищого представницького орган місцевого самоврядування області активно включаюся у загальнодержавний процес змін в адміністративно-територіальному устрої, у податковому, пенсійному законодавстві, тарифній політиці та прийнятті бюджету держави. З цього приводу разом з колегами підготував ряд звернень до центральних органів влади.

Також разом з громадами Берегівського району за участю спеціалістів Закарпатської ОДА підготував пропозиції до обласних програм у галузі освіти, медицини, соціального захисту, ремонту доріг тощо.

Однією з невеликих, але важливих перемог у статусі депутата облради вважаю залучення за моєю  участю коштів для капітального та поточного ремонту автомобільних доріг Берегівського району та у окремі громади району для будівництва й реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури.

Відзначу і внесок нашої фракції у обласній раді у забезпечення району  сучасним спецтранспортом: шкільними автобусами та каретами швидкої допомоги. За останній рік за фінансування з державного, обласного та частково місцевих бюджетів  Берегівщина отримала 6 нових транспортних засобів. Зокрема:  шкільний автобус, який уже використовують для перевезення учнів  Великоберезької  школи ім. Добраі Петера. А також – 5 швидких для системи екстреної медичної допомоги району розподілено  у  наступних населених пунктах: Виноградів, смт Королево, смт Батьово, с. Велика Копаня та с. Чорнотисово.

Мій і внесок моїх колег по облраді є і в тому, що до  медичних закладів та шкіл нашого району були направлені додаткові кошти для покращення їх матеріальної бази. Мова йде про реконструкцію приймальних відділень та закупівлю медичного обладнання Міністерством охорони здоров’я (закупівля комп’ютерних томографів, КТ, рентгенів). А у місті Берегово реалізовується проєкт будівництва лікарні, загальною вартістю 135,97 млн. грн, де замовником будівництва виступає УКБ Закарпатської ОДА.

У складі бюджетної комісії приймав рішення про розподіл державної субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа». На ці потреби було направлено 5 468 800 грн та розподілено 182 ноутбуки між 35 школами Берегівського району.

Переконаний, що за вашої підтримки та завдяки вашим ініціативам, надалі разом зможемо реалізувати ще більше корисних і потрібних справ як для нашої Берегівщини, так і для кожного жителя району. Обіцяю у межах своїх депутатських повноважень зробити для цього все від мене залежне.

Завжди  відкритий для діалогу, ваших пропозицій, зауважень та спілкування!

Довідково:
Народився 12 лютого 1975 року у місті Ужгород, Обраний депутатом Закарпатської обласної ради 8 скликання на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року в територіальному виборчому окрузі № 1 від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, Голова Асоціації «Термальні води України».

З повагою
депутат Закарпатської обласної ради                                      О. І. Іванчо