ЗВІТ  про роботу депутата Закарпатської обласної ради Темнохудової Зої Володимирівни за 2021-й рік

про роботу депутата Закарпатської обласної ради
Темнохудової Зої Володимирівни за 2021-й рік

Я, Темнохудова Зоя Володимирівна, обрана депутатом Закарпатської обласної ради VIII-го скликання від міста Ужгорода та Ужгородського району від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Входжу до фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Згідно із ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про свою депутатську роботу за звітний період.

Протягом 2021 року була заступником голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, входила до складу постійної комісії з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

Наразі входжу до складу постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, комунального майна та приватизації.

Упродовж року не пропустила жодного засідання обласної ради та профільних комісій.

Пріоритетним напрямком у своїй роботі, як представника інтересів громади, вважаю питання освіти, медицини, розвитку інфраструктури та загального економічного розвитку регіону.

Активно спілкуюся із виборцями. Сприяю допомозі у вирішенні наболілих проблем, у тому числі в отриманні матеріальної допомоги багатьом мешканцям, які потребували допомоги та/чи лікування, у рамках виконання Регіональної програми «Турбота» у 2021 році.

Моя діяльність зосереджена на вирішенні соціально важливих питань, пов’язаних із життям регіону, та захисті інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень.

У своїй діяльності керуюся Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи обласної ради та іншими нормативно-правовими документами.

Постійно брала участь у розробці проектів рішень, напрацьованих постійними комісіями. Вносила свої пропозиції та рекомендації у проекти рішень.

Особисто готувала та долучалася до колективних депутатських звернень та запитів. Зокрема, за моєї ініціативи скеровано запит до облдержадміністрації щодо перерозподілу залишків освітньої субвенції.

На кожній сесії голосувала за всі рішення та звернення обласної ради, які приймались, а також направлялись для розгляду та реагування до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, а також інших органів державної влади.

Постійно підтримую зв’язок із виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, органами самоврядування новостворених ТГ.

Беру участь у громадських заходах, міжнародних конференціях та форумах, ініційованих органами влади, місцевого самоврядування та іншими організаціями.

З метою вирішення проблем жителів краю, проводжу робочі зустрічі з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування, під час котрих намагаюся вирішити проблеми, озвучені ними.

Старатимусь і надалі докладати максимум зусиль для вирішення проблем нашого Закарпаття, виправдати довіру та підтримку виборців.