ЗВІТ  ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ САРАЙ РОМАНА ДМИТРОВИЧА за 2021-й рік

Print Friendly, PDF & Email

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VIII-го скликання від міста Ужгорода та Ужгородського району  від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”. Член фракції “СЛУГА НАРОДУ”.  У відповідності до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про свою депутатську роботу за звітний період.

Моя діяльність, як депутата обласної ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та вирішенні соціально важливих  питань, пов’язаних з життям регіону та захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи обласної ради та іншими нормативно-правовими документами.

Постійно підтримую зв’язок із виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, районною радою, органами самоврядування новостворених ОТГ.

Протягом виконання депутатських повноважень намагаюсь активно сприяти вирішенню соціальних та матеріальних проблем жителів округу, від якого балотувався, та жителів Закарпаття загалом.

Одним із основних обов’язків  вважаю участь у пленарних засіданнях ради та роботу в комісіях. За звітній період входив до складу постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації. На даний момент є членом постійної комісії обласної ради з питань бюджету та Голова наглядової ради Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради.

Протягом звітного періоду відвідував усі сесії Закарпатської обласної ради та засідання комісій та головував на засіданнях Наглядової ради, на яких розглядались внесені мною питання. Активно долучався до розробки проектів рішень, напрацьованих постійними комісіями. На кожній сесії  виступав щодо  важливих питань, які необхідно вирішити для мешканців нашого краю, вносив свої пропозиції до обласних та районних програм, голосував за всі рішення та звернення обласної Ради, які приймались, а також направлялись для розгляду та реагування до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України.

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Регулярно проводжу робочі зустрічі з жителями Ужгородщини та області з метою обговорення нагальних проблем громад, зокрема: ремонт автомобільних доріг, впровадження реформи децентралізації, програми енергозбереження, облаштування медичних і освітніх закладів, будівництво спортивних майданчиків, будівництво дитячих майданчиків, укладення договорів оренди землі, обговорення соціальних питань, організація медичного обстеження тощо. Серед проведених зустрічей були, зокрема, й:

  • 10.2021 року брав участь у відкритті Чертезької гімназії Середнянської селищної ради Ужгородського району;
  • 06.2021 року зустріч з виборцями в Медико-соціальному реабілітаційному центрі «Дорога Життя» приурочена Дню захисту дітей;
  • 05.2021 року зустріч з виборцями вчителями та батьками учнів у Чертежській ЗОШ присвячена святу «Останнього дзвоника»;
  • 04.2021 року зустріч з виборцями під час ремонту автошляху Середнє – Анталовці присвячена капітальному будівництву доріг та реалізацій проектів «Велике будівництво»;
  • 03.2021 року зустріч з молоддю в т.ч. футболістами на тему розвитку спорту в тому числі футболу в Ужгородському районі Закарпатської області;
  • 12.2020 року зустріч з батьками виборцями у Верхньосолотвинському НВК, Анталовецькому НВК, Худлівській ЗОШ приурочена до Дня Святого Миколая.

Як депутат обласної ради разом з громадами Ужгородського району за допомогою спеціалістів Закарпатської ОДА підготував пропозиції до обласних програм у напрямах освіти, медицини, соціального захисту, ремонту доріг тощо

Веду активну просвітницьку роботу з жителями сіл Середнянської ОТГ щодо реалізації та завершення реформи децентралізації та їх соціально – економічного розвитку. За запрошенням жителів сіл та міст беру активну участь у заходах місцевого та обласного значення: свята, фестивалі, форуми, семінари, спортивні заходи, зустрічі з молоддю та ветеранами тощо.

Під час зустрічей з виборцями  оперативно реагую на звернення громадян, намагаюсь допомогти у вирішенні їхніх проблем. Надав матеріальну допомогу з особистого депутатського фонду багатьом мешканцям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях і потребували лікування, брав участь у вирішенні поточних проблем виборців, в тому числі сприяв в отриманні матеріальної допомоги в рамках виконання Регіональної програми «Турбота» у 2021 році. Мною у повній мірі було використано виділені кошти. Моє життєве й депутатське кредо й надалі залишається незмінним: «Виконувати те, що обіцяю. Вислухати й допомогти кожному, хто звертається».

Мною підготовлено та направлено на розгляд обласної ради ряд депутатських запитів, які стосувалися актуальних проблем округу.

З метою вирішення проблем, зазначених у зверненнях, надсилалися запити до відповідних виконавчих органів влади, громадських організацій, неодноразово проходили зустрічі з головою Ужгородської районної ради, головою Ужгородської райдержадміністрації, керівниками профільних управлінь Закарпатської облдержадміністрації, підприємств міста Ужгорода та Ужгородського району.

Я не уявляю свого життя без спорту. Спорт – це рух та розвиток. А розвиток – це поступ вперед, це створення навколо себе комфортного простору. Тому й досі залишаюся небайдужим до розвитку футболу в Ужгородському районі та всіма можливими способами сприяю успішному проведенню районному чемпіонату по футболу та опікуюсь, зокрема, розвитком футбольного клубу «Зірка Лінці».

Я впевнений, що і надалі буду працювати в межах своїх депутатських повноважень  у вирішенні проблем громад Ужгородського району в цілому і кожного виборця області.

Завжди виступав і виступаю за справедливість, прийняття виважених рішень на користь громади області, принциповість та відкритість у депутатській роботі.

21 жовтня 2021 року

З повагою,
депутат Закарпатської обласної ради                   Сарай Р.Д.