238 дипломів фахівців отримали випускники медичного факультету УжНУ

Сьогодні відбулося урочиста церемонія вручення дипломів випускникам медичного факультету УжНУ. Загалом цього року університет випустив 238 фахівців – спеціалістів, бакалаврів та магістрів різних медичних спеціальностей.

Звертаючись до вчорашніх студентів, декан факультету Олександр Болдіжар назвав їх «випускниками війни» та закликав пам’ятати, що ці дипломи підтверджені ціною життів і крові українців. Тому випуск-2022 – це особлива когорта медиків, які повинні гідно та віддано служити обраній професії.

З-поміж дівчат і хлопців, які сьогодні на сцені ректорату отримали документи про закінчення навчання, не було Христини Бисаги. Диплом цій випускниці передадуть пізніше, оскільки дівчина наразі проходить службу у Збройних Силах України.

Привітав дипломованих медиків і заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук.

Зазвичай закінчення навчання – це свято, але цього року воно затьмарене війною і загальною ситуацією в державі. Тому, по-перше, бажаю усі подальші урочистості відзначати у мирі. По-друге, пам’ятайте, що лікар – це особлива професія, покликання допомагати людям. У військовий час важко переоцінити роль медика, який чи то рятує на полі бою поранених, чи працює у госпіталях у тилу, чи просто фахово і якісно лікує нас та наших рідних. Знайте, що від ваших слів та виважених дій залежать не лише здоров’я, а й життя людини. Лікарі і провізори повинні бути фахівцями, сповідувати високі моральні цінності. Бажаю вам легко долати всі виклики, які точно будуть на вашому професійному і життєвому шляхах, відданості клятві Гіппократа, доброго здоров’я, добробуту і головне — миру, – зазначив політик своєму вітальному слові.

Пресслужба Закарпатської обласної ради