Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ”

ШЕТЕЛЯ Наталія Ігорівна                      

ШЕТЕЛЯ
Наталія Ігорівна

Народилася 14 лютого 1986 року у місті Ужгород. У 2008 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальностями «Театральне мистецтво» та «Правознавство». Заслужений працівник культури України, доктор педагогічних наук, член Української психологічної асоціації та член Національної спілки театральних діячів України.

Уся трудова діяльність Шетелі Н. І. присвячена сфері культури та мистецтва краю. Доклала чимало зусиль для розвитку Ужгородського училища культури, яке перейменовувалось декілька разів, де працювала в основному в керівному складі.

Із 2012 року Наталія Ігорівна – директор Ужгородського коледжу культури і мистецтв, із листопада 2019 року – директор Комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради, із 28.07.2022 – виконувач обов’язків ректора Комунального закладу вищої освіти «Академія культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради.

Під керівництвом Шетелі Н. І. заклад пройшов низку акредитаційних експертиз Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, за результатами яких здобув відповідні Сертифікати освітніх програм, а його творчі колективи і студії успішно виборють призові місця у міжнародних і вітчизняних конкурсних змаганнях та беруть участь у європейських програмах розвитку.

Шетеля Н. І. нагороджена за сумлінну працю, високий професіоналізм і особистий внесок у розвиток культури, збереження національних традицій і духовності краю багатьма відзнаками різного рівня.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Член фракції «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

З початку скликання Шетеля Н. І. очолювала постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Із 25.11.2021 – голова постійної комісії обласної ради з питань культури, молодіжної та інформаційної політики, фізичної культури і спорту.

                     

БІЛЕЦЬКИЙ
Мирослав Золтанович

Народився 11 січня 1976 року у селі Рокосово Хустського району. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Економіка підприємства», кваліфікація – інженер-механік.

Працював молодшим спеціалістом, заступником директора ПП «Роgoda», директором Нанківського цегельного заводу, директором ПП «Хуст-спецавтотранс», головою правління СТОВ «Україна».

Із 18.02.2021 – перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

Був депутатом Закарпатської обласної ради VI і VIІ скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Уповноважена особа депутатської фракції «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

Білецький М. З. із початку скликання був секретарем постійної комісії обласної ради з питань бюджету; членом постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

Із 25.11.2021 – входить до складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

                     

КІШ
Михайло Михайлович

Народився 13 листопада 1968 року у місті Мукачево. Освіта вища, спеціальність – «Економічне право».

Займається підприємницькою діяльністю. Голова правління ТОВ «ГІД».

Був депутатом обласної ради VIІ скликання.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Уповноважена особа депутатської фракції «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

Кіш М. М. очолює постійну комісію обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

                     

МАТРУНИЧ
Іван Іванович

Народився 08 січня 1975 року у м. Виноградів. Закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю «Облік і аудит».

Працює в Апараті Верховної Ради України помічником-консультантом народного депутата України.

Був депутатом Виноградівської міської ради VI і VIІ скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Уповноважена особа депутатської фракції «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

Матрунич І. І. був членом постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

                     

ПЛАВАЙКО
Євген Васильович

Народився 30 травня 1984 року у селі Порошково Перечинського району. У 2006 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ. За фахом – юрист.

Генеральний директор ТОВ ФК «Минай».

Був фізичною особою-підприємцем.

Заступник Ужгородського міського голови.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Член фракції «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

Із початку скликання Плавайко Є. В.:

 • очолював постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою;
 • входив до складу постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики;
 • був головою постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

Із 16.11.2023 – входить до складу постійної комісії з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації.

                     

ПОКОРБА
Юрій Васильович

Народився 19 лютого 1979 року у селі Глибокий Потік Тячівського району. У 2010 році закінчив юридичний факультет Ужгородського національного університету за спеціальністю «Правознавство».

Займається підприємницькою діяльністю.

Був депутатом Тячівської районної ради VІI скликання.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Член фракції «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

Із початку скликання Покорба Ю. В. виконував обов’язки секретаря  постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів.

Із 02.12.2021 року – входить до складу постійної комісії обласної ради з питань культури, молодіжної та інформаційної політики, фізичної культури і спорту; є секретарем цієї комісії.

                     

СТАНКО
Петро Іванович

Народився 09 серпня 1971 року у селі Білки Іршавського району. У 2003 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом (м. Ужгород) за спеціальністю «Правознавство», здобувши кваліфікацію спеціаліста; у 2006 році отримав диплом магістра Міжрегіональної академії управління персоналом (м. Київ) за спеціальністю «Фінанси і кредит»; у 2008 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України (м. Київ) за спеціальністю «Управління суспільним розвитком», кваліфікація – магістр. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2008).

Займався підприємницькою діяльністю.

Упродовж 2000 – 2002 роки перебував на різних посадах в управлінні з питань фізичної культури, спорту та туризму і курортів та управлінні майном Закарпатської обласної державної адміністрації.

2010 – 2015 – проректор Карпатського університету ім. А. Волошина.

Директор приватного підприємства «Кірсі».

Станко П. І. обирався депутатом обласної ради ІІІ і ІV скликань. У 2005 – 2006 роках – заступник голови Закарпатської обласної ради.

У V скликанні (2006 – 2010) – голова Іршавської районної ради.

Був депутатом Іршавської районної ради VI і VIІ скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Член фракції «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

Є головою постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації.

                     

ФІЗЕШІ
Йосип Йосипович

Народився 09 серпня 1976 року у місті Виноградів. Закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю «Економіка підприємства».

Приватний підприємець.

Був депутатом Виноградівської міської ради V, VI та VIІ скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Член фракції «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

Із початку скликання Фізеші Й. Й.  був:

 • членом  постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів;
 • членом постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності;
 • секретарем постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

Із 02.12.2021 – входить до складу постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

                     

ЧУБІРКО
Володимир Володимирович

Народився 12 жовтня 1976 року у місті Ужгород. У 2000 році закінчив економічний факультет Ужгородського державного університету за спеціальністю «Фінанси та кредит», у 2008 році в УжНУ здобув кваліфікацію магістра права, у 2021 році – «Конституційне право; муніципальне право». Кандидат юридичних наук (2021).

Працював директором комерційних підприємств області, зокрема директором ТОВ «Росток», ТОВ «Полюс Закарпаття» та Благодійного фонду «ВІЗА».

Депутат обласної ради V та VI скликань.

31 жовтня 2014 року став головою Закарпатської обласної ради VI скликання.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

У період із 25 листопада 2021 року по 27 вересня 2023 року Чубірко В. В. був головою Закарпатської обласної ради VIІІ скликання.

Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

                     

ШУКАЛЬ
Ярослав Юрійович

Народився 06 жовтня 1962 року у селі Чорноголова Великоберезнянського району. Закінчив Тернопільський національний економічний університет. Магістр з професійної освіти (фінансова грамотність).

Трудову діяльність розпочав на Великоберезнянському лісокомбінаті, згодом працював на меблевому комбінаті.

Був керівником приватних підприємств у Великоберезнянському районі.

Шукаль Я. Ю. у VIІ скликанні (2015 – 2020) очолював Великоберезнянську районну раду.

Був директором ПП «Шукаль».

Виконувач обов’язків директора Ужанського національного природного парку.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Член фракції «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

Із початку скликання Шукаль Я. Ю.:

 • очолював постійну комісію обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення;
 • був членом  постійної комісії обласної ради з питань  регіонального розвитку, комунального майна та приватизації;
 • входив до складу постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

Із 16.11.2023 –  голова постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

                     

ЮРИК
Василь Васильович

Народився 16 березня 1975 року у селі Вучкове Міжгірського району. У 2001 році закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Облік і аудит», у 2009 році – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

Трудову діяльність розпочав ветеринарним санітаром Лозянської дільничної ветлікарні Міжгірської районної лікарні державної ветеринарної медицини. Працював секретарем-референтом закритого акціонерного товариства «Центр сприяння розвитку Закарпаття».

Із 2004 року перебуває на державній службі: обіймав керівні посади у  Міжгірській селищній  раді та Міжгірській райдержадміністрації.

Очолював Міжгірську райдержадміністрацію.

Був радником голови Міжгірської районної ради.

Займається підприємницькою діяльністю.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Член фракції «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

Входив до складу постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку та регламенту.

Юрик В. В. – секретар постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

                     

ЯРИНИЧ
Федір Михайлович

Народився 20 травня 1961 року у селі Угля Тячівського району. Закінчив Чернівецький державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». Заслужений лікар України.

Трудову діяльність розпочав фельдшером у Тячівській центральній районній лікарні. Працював головним лікарем Новоселицької лікарської амбулаторії, начальником відділу, відтак – управління охорони здоров’я Тячівської райдержадміністрації.

Директор КНП «Тячівська районна лікарня».

Був депутатом Тячівської районної ради ІІІ, IV, V, VI скликань та депутатом обласної ради VIІ скликання.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Член фракції «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

Із початку скликання Яринич Ф. М. працює у постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей – є заступником голови комісій.

Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

                     

ПЕТРОВ
Олексій Геннадійович

Народився 29 травня 1976 року у місті Коломна. У 1998 році закінчив Академію Служби безпеки України за спеціальністю «Правознавство». Генерал-майор. Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук. Нагороджений орденами Данила Галицького та Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Упродовж трудової діяльності – український офіцер спецслужб; очолював Департамент контррозвідки Служби безпеки України; проходив службу на посаді начальника Управління СБУ в Кіровоградській області.

22 квітня 2020 року був призначений головою Закарпатської обласної державної адміністрації.

Проходить службу у складі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Член фракції «СЛУГА НАРОДУ».

Із 7 грудня 2020 року по 15 листопада 2021 року Петров О. Г. очолював Закарпатську обласну раду VІIІ скликання.

Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації.

Разом із дружиною виховує пʼятеро дітей.

                     

ДЕРБАК
Микола Юрійович

Народився 28 листопада 1968 року у селі Колочава Mіжгірського району. У 2002 році закінчив біологічний факультет Ужгородського національного університету. Кандидат філософських наук. Заслужений природоохоронець України.

Упродовж трудової діяльності перебував на різних посадах у сфері природно-заповідного фонду: лісник, лісничий у Колочавському лісництві; головний лісничий, заступник директора, головний природознавець національного природного парку «Синевир».

Із 27 липня 2010 року, як директор національного природного парку «Синевир», активізував природоохоронну роботу, внаслідок чого зменшилися самовільні рубки та інші порушення природоохоронного законодавства. Завдяки його зусиллям у 2017 році 2865,04 га пралісів НПП «Синевир» включені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Активно займається науковими дослідженнями із висвітлення проблематики охорони природи, вивчення біологічних факторів, біосоціальних процесів тощо.

У 2011 році в парку побудовано Реабілітаційний центр бурих ведмедів, у 2017 році відкрито Центр для реабілітації хижих птахів.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Член депутатської фракції «СЛУГА НАРОДУ».

Із початку скликання Дербак М. Ю. входив до складу постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів; був заступником голови комісії.

Із 16.11.2023 року – член постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою.

                     

ДОБРОМІЛЬСЬКИЙ
Петро Петрович

Народився 9 травня 1979 року у селі Білки Іршавського району. У 2001 році закінчив Ужгородський державний університет інформатики, економіки і права за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист-правознавець; у 2019 – Міжнародний інститут бізнесу (м. Київ), кваліфікація – магістр бізнес-адміністрування.

Працював юристом, помічником адвоката адвокатського бюро «Срібна земля», директором ТОВ «ПІК», викладачем у Міжрегіональній академії управління персоналом (м. Ужгород).

2005 – 2010 роки – керівник апарату, в.о. голови Іршавської районної державної адміністрації.

Був директором ТОВ «ТРАМПЕТ+».

Обирався депутатом Іршавської районної ради V і VI скликань.

У VI скликанні (2010 – 2015) – заступник голови Іршавської районної ради.

Депутат обласної ради VIІ скликання (2015 – 2020).

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Уповноважений представник фракції в обласній раді «СЛУГА НАРОДУ».

Із початку скликання Добромільський П. П. був:

 • заступником голови постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій;
 • головою постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, учасників АТО/ООС.

Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей.

Із 06.05.2021 по 13.03.2024 – заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

Призначений головою Державної служби України у справах дітей.

                     

ЛАБА
Михайло Михайлович

Народився 31 травня 1994 року у селі Невицьке Ужгородського району. У 2018 році закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю «Правознавство», професійна кваліфікація – магістр права, викладач правознавства. У 2021 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», кваліфікаційний ступінь – магістр. Навчається в аспірантурі ДВНЗ «Ужгородський національний університет» за спеціальністю «Право».

У період із 2015 по 2019 роки займався підприємницькою діяльністю.

Працював заступником голови з діяльності виконавчих opганів Оноківської сільської ради Ужгородського району.

Із березня 2020 року був директором установи «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області».

Із листопада 2022 року по жовтень 2023 року – начальник ВП «Кам’яницький кар’єр» філії «ЦУП» АТ «Укрзалізниця».

Фізична особа-підприємець.

Активно займається громадською діяльністю. Був головою молодіжної організації «Молодий рух». Очолював Ужгородську благодійну організацію «Допомога Народу України».

Лаба М. М. обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Член фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» в обласній раді.

Із початку скликання Лаба М. М.:

 • входив до складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету, був її секретарем;
 • виконував обов’язки секретаря постійної комісії обласної ради з питань адміністративно-територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу та розвитку села.

Із 16.11.2023 року – заступник голови постійної комісії з питань культури, молодіжної та інформаційної політики, фізичної культури і спорту.

Разом із дружиною виховує двох дітей.

                     

САРАЙ
Роман Дмитрович

Народився 27 липня 1980 року у місті Ужгород. Закінчив Ужгородський національний університет за спеціальностями: «Правознавство», кваліфікація – юрист (2002); «Міжнародні економічні відносини», кваліфікація – міжнародник-економіст (2009).

Кандидат юридичних наук, доцент ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Був депутатом Ужгородської районної ради VІ і VІI скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Член фракції  ПП «СЛУГА НАРОДУ» в обласній раді.

Упродовж каденції Сарай Р. Д. входив до складу постійних комісій обласної ради з питань: регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації; бюджету; регламенту, депутатської роботи, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності.

27 вересня 2023 року обраний головою Закарпатської обласної ради VIІІ скликання.

Сарай Р. Д. став віцепрезидентом Української асоціації районних та обласних рад із транскордонної співпраці та європейської інтеграції.

                     

СИНЕТАР
Іван Іванович

Народився 22 лютого 1980 року у смт Буштино Тячівського району. Закінчив Ужгородський національний університет за спеціальностями «Наукоємні фізичні технології» (2001) та «Міжнародні економічні відносини» (2018).

Працює директором ТОВ «Сі енд Пі Білдінг Корпорейшен».

Із квітня 2023 року Синетар І. І. обіймає посаду віцепрезидента з питань відбудови України Українського нацкомітету Міжнародної Торгової Палати-ICC Ukraine – українського представництва однієї з найпотужніших світових організацій у сфері бізнесу.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Член фракції «СЛУГА НАРОДУ».

Із початку скликання Синетар І. І. виконував обовʼязки:

 • заступника голови постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації;
 • секретаря постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна, приватизації, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою;
 • заступника голови постійної комісії обласної ради з питань адміністративно-територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу та розвитку села.

Із 16.11.2023 року входить до складу постійної комісії з питань регламенту, депутатської роботи, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності: є заступником голови комісії.

                     

СУБОТОВСЬКИЙ
Володимир Віталійович

Народився 05 квітня 1978 року у селі Зазим’я Броварського району Київської області. У 2000 році закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Менеджмент у виробничій сфері», кваліфікація – економіст-менеджер.

Працює директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Аква-Поляна».

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Член фракції «СЛУГА НАРОДУ».

Із початку скликання Суботовський В. В.:

 • входив до складу постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій;
 • був заступником голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики;
 • працював у постійній комісії обласної ради з питань освіти, науки, духовності та національних меншин.

Із 16.11.2023 – член постійної комісії з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

                     

ТОКАР
Едгар Володимирович

Народився 17 лютого 1987 року у місті Мукачево. У 2010 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

Із 2005 року по 2014 рік займався підприємницькою діяльністю.

Керівник громадської організації «ЗЕ КОМАНДА ЗАКАРПАТТЯ». Засновник та голова Громадської організації «Громадський рух «Сила правди». 

Із 29.03.2021 року Токар Е. В. – голова Мукачівської районної державної адміністрації.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Член фракції  ПП «СЛУГА НАРОДУ» в обласній раді.

З початку скликання був членом постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань культури, молодіжної та інформаційної політики, фізичної культури і спорту.

Цебер Роланд Іванович                     

ЦЕБЕР
Роланд Іванович

Народився 18 жовтня 1988 року у місті Ужгород. Закінчив: Національну  академію внутрішніх справ,  здобув диплом магістра за напрямом підготовки «Правознавство»; Ужгородський національний університет за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини».

 Працював у системі Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

Був депутатом Ужгородської районної ради, помічником-консультантом народного депутата України, радником голови Закарпатської обласної ради, радником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Позапартійний, обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Відповідно до рішення обласної ради від 21.03.2024 №1023 введено до складу постійної комісії обласної ради з питань  освіти, науки, духовності та національних меншин.

                     

ШАНДОР
Федір Федорович

Народився 10 червня 1975 року у місті Ужгород. Закінчив історичний (1997) та юридичний (2002) факультети Ужгородського національного університету.  Доктор філософських наук, кандидат соціологічних наук, професор УжНУ, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи УжНУ. Почесний працівник туризму України (2008).

Академік Академії вищої освіти України, член-кореспондент Академії політичних наук України, туризмознавець, експерт з розвитку туризму, Президент громадської спілки «Регіональна туристична організація Закарпаття».

Упродовж трудової діяльності працював завідувачем кафедри туризму УжНУ, проректором УжНУ, молодшим співробітником НДІ Карпатознавства, а також за сумісництвом – учителем історії у ЗОШ №2 м. Ужгород, експертом у різних засобах масової інформації.

Є засновником та організатором багатьох соціально-культурних, туристичних і благодійних акцій у Закарпатті.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Член фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» в обласній раді.

Із початку скликання Шандор Ф. Ф. був:

 • заступником голови та головою постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації;
 • головою постійної комісії обласної ради з питань адміністративно-територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу та розвитку села.

Із 16.11.2023 року – входить до складу постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

Служить у лавах Збройних Сил України; сержант; відзначений  почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».

                     

ШТЕФУЦА
Наталія Богданівна

Народилася 13 вересня 1979 року у місті Ужгород. Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, спеціальність – «Режисер» та Інститут журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Магістр журналістики.

Упродовж 2002 – 2014 роки працювала у Закарпатській державній телерадіокомпанії «Тиса-1» на різних посадах: заступник генерального директора з питань радіомовлення та спеціальних проектів, керівник ТВО «Студія Експеримент», головний редактор молодіжних програм, ведуча інформаційно-аналітичних програм.

Займалася підприємницькою діяльністю.

Співзасновник та керівник ГО «Фонд розвитку Закарпаття», автор медійного проєкту «Akurat Закарпаття», засновник туроператора «Transcarpathia Tour».

Громадська діячка. Учасниця та переможниця міжнародних і українських конкурсів/фестивалів документального кіно.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Уповноважений представник депутатської  фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» в обласній раді.

Штефуца Н. Б. – співголова депутатської групи в обласній раді «РІВНІ МОЖЛИВОСТІ».

Із початку скликання входила до складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету. Була секретарем постійної комісії з питань  охорони здоров’я, член  постійної комісії обласної ради з питань культури, молодіжної та інформаційної політики, фізичної культури і спорту.

Із 19.05.2022 року – голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

Закарпатська обласна організація Всеукраїнського обʼєднання “БАТЬКІВЩИНА”

                     

КЕМЕНЯШ
Олександр Михайлович

Народився 25 жовтня 1965 року у місті Свалява.  У 2001 році закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація – економіст-фінансист, у 2010 році – магістратуру Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Адміністративний менеджмент».

Трудову діяльність розпочав у Свалявському лісохімкомбінаті.

Працював заступником директора МПП «Орбіта», МПП «Давид», МПБФ «Зубр», директором «Арт».

Був головою координаційної ради МПП «Алекс», головою правління ЗАТ «Алекс».

Займається підприємницькою діяльністю.

Із 2012 року  – заступник генерального директора ТОВ «ПІВІ».

Депутат обласної ради ІIІ та VІI  скликань.

Народний депутат України ІV, V та VІ  скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Із початку скликання Кеменяш О. М. входив до складу постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, учасників АТО/ООС.

Член постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою.

                     

АНДРІЇВ
Андрій Євстахович

Народився 15 квітня 1968 року у місті Стрий Львівської області. Закінчив Одеський інститут харчової промисловості ім. М. Ломоносова. За фахом – інженер-технолог.

Працював майстром цеху на Ужгородському м’ясокомбінаті. Є головою спостережної ради Ужгородського АТП-12107, президентом футбольного клубу ФК «Ужгород».

Активно займається меценатською та спонсорською діяльністю, опікується медико-соціальним реабілітаційним центром «Дорога життя».

Був депутатом обласної ради V, VI і VIІ скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Член фракції Закарпатської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Із початку скликання Андріїв А. Є. був:

 • головою постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій;
 • заступником голови постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій;
 • головою постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів.

Із 16.11.2023 року – входить до складу постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

                     

ГОРВАТ
Георгій Андрійович

Народився 06 травня 1983 року у місті Мукачево. У 2006 році закінчив економічний факультет Ужгородського національного університету за спеціальністю «Облік і аудит»; у 2013 році – Львівський політехнічний університет за спеціальністю «Організація і регулювання дорожнього руху»; у 2018 – ДВНЗ «Ужгородський національний університет» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», кваліфікація – магістр державного управління.

Трудову діяльність розпочав у 2003 році у сфері пасажирських перевезень. Очолював диспетчерську службу ДП «Диспетчерська служба пасажирських перевезень».

Із 2014 року – директор ДП «Диспетчерська служба пасажирських перевезень».

Був депутатом Мукачівської районної ради VІІ скликання.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Член фракції Закарпатської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Із початку скликання входив до складу постійних комісій обласної ради з питань:

 • транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації;
 • розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

Із 16.11.2023 року Горват Г. А. – голова постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою.

                     

ГУЛЕДЗА
Юрій Дмитрович

Народився 17 жовтня 1972 року у смт Воловець. Закінчив Київський національний університет харчових технологій.

Працював у пожежній службі газокомпресорної станції смт Воловець.

Із 1992 року займається підприємницькою діяльністю.

Був депутатом обласної ради VIІ скликання.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Член фракції Закарпатської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Із початку скликання Гуледза Ю. Д. входив до складу постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна, приватизації, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою.

Член постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

                     

ДУРАН
Іван Петрович

Народився 21 червня 1971 року у селі Щасливе Мукачівського району. У 1995 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю «Економіка підприємства»; у 2008 році – юридичний факультет Ужгородського національного університету.

Упродовж дванадцяти років працював в органах Служби безпеки України.

У період із 2016 по 2019 роки перебував на посадах першого заступника голови та тимчасового виконувача обовʼязків голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

Голова Закарпатської асоціації футболу, президент ФК «Ужгород».

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Співголова, уповноважена особа депутатської фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Із початку скликання Дуран І. П. був:

 • головою постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів;
 • членом постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Із 25.11.2021 – входить до складу постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій. Є заступником голови цієї комісії.

                     

КРУЛЬКО
Василь Іванович

Народився 17 грудня 1985 року у місті Хуст.  Закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Конституційне та фінансове право». Кваліфікація – магістр права.

З 2007 по 2014 роки – виконавчий директор ТОВ «ЮРІС» /Правнича фірма.

Із 2014 по 2015 роки – директор Департаменту організаційно-аналітичної роботи та зв’язків із громадськістю Державної реєстраційної служби України.

Із 2015 по 2016 роки – директор Департаменту державного земельного кадастру Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Із 2016 року  – приватний підприємець.

Упродовж 2008 – 2013 роки – член Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Президент Закарпатської регіональної федерації біатлону, віце-президент ФК «Хуст», член Правління ВГО «Ліга народних адвокатів».

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».                    Співголова, уповноважена особа депутатської фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Із початку  скликання Крулько В. І. входив до складу постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.    Був членом постійної комісії з питань культури, молодіжної та інформаційної політики, фізичної культури і спорту.

Є заступником голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

Разом із дружиною виховує сина та доньку.

                     

ЛИВЧ
Мирослава Михайлівна

Народилася 10 серпня 1981 року у селі Тибава Свалявського району. У 2001 році закінчила Український державний університет харчових технологій за спеціальністю «Економіка підприємства», кваліфікація – спеціаліст з економіки і права; у 2018 році – ДВНЗ «Ужгородський національний університет» за спеціальністю «Право»; у 2019 – Національну Академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», кваліфікація – магістр.

Трудову діяльність розпочала у 1999 році бухгалтером у колективному сільськогосподарському підприємстві с. Тибава Свалявського району, згодом очолила ТОВ «Тибава».

Із 2006 по 2015 роки – приватний підприємець.

Була членом виконкому Тибавської сільської ради.

Ливч М. М. у VIІ скликанні (2015 – 2020) очолювала Свалявську районну раду.

Із 2016 року – заступник Голови правління Асоціації органів місцевого самоврядування – Агенція регіонального розвитку «Єврорегіон Карпати – Україна».

Є представником Координаційного центру з питань територіальної оборони при Українській асоціації районних та обласних рад.

Із 4 січня 2021 року – керуюча справами обласної ради.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Член фракції Закарпатської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

З початку скликання Ливч М. М. була заступником голови постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку та регламенту.

Є секретарем постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації.

                     

ШЕКЕТА
Андрій Андрійович

Народився 04 травня 1983 року у селі Майдан Міжгірського району. Закінчив факультет психології та мистецтвознавства Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету за спеціальністю «Психологія»; історичний факультет УжНУ, кваліфікація  – магістр історії. Навчався в Міжнародній академії для керівників ім. Теодора Хойса (м. Гуммерсбах, Німеччина).

Після завершення навчання у вишах, працював помічником-консультантом народного депутата України.

З 2008 по 2011 роки – заступник директора ПП «Транспортні логістичні системи».

Після Революції гідності у 2014 році був головою Міжгірської райдержадміністрації.

Згодом працював у галузі відновлювальної енергетики. Спочатку – директором ТОВ «Біотехнік Енергія», що займається генерацією теплової енергії з відходів деревини, а потім стає співзасновником ТОВ «Еко Вольт», де працює заступником директора та  за сумісництвом – директором ТОВ «МАК ЕНЕРДЖІ». Обидві компанії успішно працюють в галузі сонячної енергетики.

Обирався депутатом обласної ради V і VIІ скликань. Опікувався питаннями: освіти та науки, молодіжної політики, бюджету, охорони навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів; контролю за виконанням комплексних програм охорони природи, навколишнього природного середовища; раціонального використання природних ресурсів на території області.

Активно займається громадсько-політичною діяльністю.  Є одним із засновників Закарпатської, а відтак – Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив». Був обраний головою Ради Старійшин.

Із 2007 по 2012 роки – керівник виконавчого секретаріату ВМГО «Батьківщина молода». 

Із 2006 року – тренер із політичної  освіти в різних освітніх проектах:  тренер Міжнародного республіканського інституту (США), засновник і тренер проекту Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» – Вища політична школа, що проводиться за підтримки фонду Конрада Аденауера (Німеччина). Засновник і член правління ГО «Інститут Центральноєвропейської Стратегії».

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Член фракції Закарпатської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

У період із 07.12.2020 по 29.07.2021 – перший заступник голови Закарпатської обласної ради VIІІ скликання.

Входив до складу постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

25 листопада 2021 року Шекета А. А.  обраний першим заступником голови Закарпатської обласної ради VIІІ скликання.

Закарпатська обласна організація “КМКС” Партії угорців України

                     

БРЕНЗОВИЧ
Василь Іванович

Народився 25 квітня 1964 року у селі Запсонь Берегівського району. У 1986 році закінчив історичний факультет Ужгородського державного університету. Доктор філософії (2003), закінчив докторантуру в Університеті ім. Лоранда Етвеша (м. Будапешт). У 2008 році здобув ступінь кандидата історичних наук в Ужгородському національному університеті. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2007).

Трудову діяльність розпочав у 1986 році учителем історії та географії  Запсоньської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Берегівського району.

1993 – 1998 роки – завідувач літературного відділу Берегівського угорського національного театру ім. Д. Ієша.

1998 – 2006 роки – викладач, доцент, професор кафедри історії та суспільних дисциплін Закарпатського угорського педагогічного інституту ім. Ф.Ракоці ІІ.

Депутат Закарпатської обласної ради III, IV, V, VI скликань.

2006 – 2010 роки – заступник голови Закарпатської обласної ради V скликання.

2011 – 2014 роки – голова постійної комісії Закарпатської обласної ради з питань бюджету.

У 2014 році – перший заступник голови Закарпатської обласної ради VI скликання.

Народний депутат України VІІІ скликання (2014 – 2019).

Доцент кафедри історії та суспільних дисциплін, старший науковий співробітник науково-дослідного Інституту ім. Тиводара Легоцького Закарпатського угорського Інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації «КМКС» Партії угорців України. Голова фракції «КМКС» Партія угорців України.

Із початку скликання Брензович В. І.  входив до складу  постійної комісії обласної ради з питань бюджету; очолював постійну комісію обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

Із 25.11.2021 –  член постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

                     

БАЛОГ
Лівія Іванівна

Народилася 01 січня 1978 року у місті Чоп. Вищу освіту здобула в Ужгородському національному університеті, отримала ступінь магістра за кваліфікацією «Угорська мова та література».

Працювала старшим викладачем кафедри педагогіки та психології в Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ. Голова Ужгородського районного відокремленого підрозділу Товариства угорської культури Закарпаття.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації «КМКС» Партії угорців України. Член фракції «КМКС» Партія угорців України.

Балог Л. І. – секретар постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

                     

БІРОВ
Єлизавета Іванівна

Народилась 02 вересня 1959 року у місті Мукачево. Закінчила Ужгородський державний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Заслужений лікар України.

Уся трудова діяльність Біров Є. І. пов’язана із системою охорони здоровʼя області.

Спочатку працювала дільничним педіатром, згодом – лікарем-кардіоревматологом Обласної дитячої лікарні. Водночас була куратором Берегівського району та організатором спеціального лікування дітей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Була заступником директора та очолювала департамент охорони здоровʼя облдержадміністрації.

Упродовж багатьох років перебувала на керівних посадах в Обласній дитячій лікарні; із 22.11.2022 – виконуюча обов’язки директора КНП «Обласна дитяча лікарня» Закарпатської обласної ради.

Обиралася депутатом Мукачівської районної ради ІV скликання, депутатом обласної ради V та VІ скликань.

Нагороджена грамотами Верховної Ради України, обласної ради та спільною відзнакою обласної ради і облдержадміністрації – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття».

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації «КМКС» Партії угорців України. Член фракції «КМКС» Партія угорців України.

З початку скликання Біров Є. І. була заступником голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення.

Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей.

                     

ГУЛАЧІ
Гейза Людвикович

Народився 24 лютого 1957 року у місті Мукачево. Закінчив фізичний факультет Ужгородського державного університету.

Працював учителем у загальноосвітніх школах міста Мукачево, сіл Форнош, Жнятино та Баркасово Мукачівського району.

Є викладачем у Мукачівському ліцеї ім. Святого Стефана. Директор благодійного фонду «КМКС». Член президії, заступник голови Товариства угорської культури Закарпаття.

Був депутатом обласної ради V та VІI скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації «КМКС» Партії угорців України. Член фракції «КМКС» Партія угорців України. 

З початку скликання Гулачі Г. Л. входив до складу постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів.

Із 16.11.2023 року – член постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою.

                     

ОРОС
Ільдіко Імріївна

Народилася 19 березня 1960 року у селі Велика Добронь Ужгородського району. Закінчила Ужгородський державний університет за спеціальністю «Математика». Доктор філософських наук (2001), закінчила докторську школу Дебреценського університету ім. Л. Кошута (Угорська Республіка). Науковий ступінь кандидата педагогічних наук здобула у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка (2013). Заслужений працівник освіти України.

Член Колегії угорської академії наук. Удостоєна Державної премії Угорської Республіки, нагороджена «Медаллю Арань Яноша» Академії наук Угорщини.

Орос І. І. пройшла шлях педагога: від вихователя, вчителя початкових класів – до директора Великодобронської середньої школи Ужгородського району.

З 1996 року – працює в Закарпатському угорському інституті ім. Ф. Ракоці ІІ. Є президентом цього інституту, доцентом кафедри педагогіки та психології.
Засновник Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства.

Була депутатом обласної ради І, ІІ, ІV, V, VІ та VІІ скликань.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації «КМКС» Партії угорців України. Член фракції «КМКС» Партія угорців України.

З початку скликання Орос І. І. входила до складу та була головою постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Із 25.11.2021 – голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, духовності та національних меншин.

                     

ПЕЙТЕР
Чаба Алайошович

Народився 03 липня 1966 року у селі Бадалово Берегівського району. Закінчив Національну академію податкової служби України за спеціальністю «Фінанси і кредит».

Трудовий шлях розпочав у Закарпатській сільськогосподарській дослідній станції, де працював на різних посадах.

Із 2005 року – приватний підприємець.

З його іменем пов’язаний розвиток кооперації, становлення та розширення виноградарства в Берегівському районі.

Був керівником різних підприємств агропромислового комплексу області: ТОВ «Котнар-М», ТОВ «Берегівський консервний завод», ТОВ «Джуссо», ТОВ «Бульвар», ТОВ «Перегіум – Інвест».

Депутат обласної ради ІV, V, VІ та VІI скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації «КМКС» Партії угорців України. Член фракції «КМКС» Партія угорців України.

З початку скликання Пейтер Ч. А. входив до складу постійних комісій обласної ради:

 • з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій;
 • з питань бюджету.

Із 16.11.2023 року – член постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації.

                     

ПЕТЕІ
Юдіта Оттовна

Народилася 31 березня 1963 року у селі Фанчиково Виноградівського району. У 1990 році закінчила історичний факультет Ужгородського державного університету, кваліфікація – викладач історії та суспільствознавства; у 2007 році – Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство». Заслужений працівник промисловості України. Нагороджена медаллю «За працю і звитягу».

Петеі Ю. О. розпочала трудову діяльність учителем історії та суспільствознавства у загальноосвітній школі села Фанчиково Виноградівського району.

Зі створенням ТОВ «Грін Рей» працювала офіційним представником інвестора, згодом очолила підприємство. Була директором ТОВ «Мікаланд».

У різні періоди була визнана переможцем у номінаціях: «Кращий роботодавець року», «Лідер України», «Золота Фортуна», приз «Віжибу» та інших.

Виконувала обовʼязки голови Виноградівської райдержадміністрації.

Є директором ТзОВ «Карпат-Пак».

Була депутатом обласної ради V та VІ скликань.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації «КМКС» Партії угорців України. Член фракції «КМКС» Партія угорців України.

З початку скликання Петеі Ю. О. була секретарем постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку та регламенту.

Із 25.11.2021 року – входить до складу постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності: була її секретарем.

Із 16.11.2023 – голова постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської роботи, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності.

                     

ЧЕРНИЧКО
Степан Степанович

Народився 14 січня 1973 року у місті Чоп Ужгородського району. У 1995 році закінчив філологічний факультет Ужгородського державного університету. Доктор філософії у галузі мовознавства (2001), доктор з гуманітарних наук (2017), доцент (2014), професор (2018), зовнішній член Угорської академії наук (2022).

Із 1997 року працює в Закарпатському угорському інституті імені Ференца Ракоці ІІ, у 2020 – обраний на посаду ректора зазначеного закладу вищої освіти.

Відповідно до постанови Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії від 19 грудня 2023 року № 2 Черничко С. С. набув повноважень депутата обласної ради VІІІ скликання від Закарпатської обласної організації «КМКС» Партії угорців України.

Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

Закарпатська обласна організація  Політичної партії “КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ”

                     

МЕШКО
Євген Васильович

Народився 15 серпня 1988 року у смт Чинадійово Мукачівського району. У 2011 році закінчив медичний факультет Ужгородського національного університету за спеціальністю «Лікувальна справа», проходив інтернатуру на базі Волинської філії факультету післядипломної освіти Львівського медичного національного університету ім. Данила Галицького.

Медичну практику розпочав у Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні. Працював заступником головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної допомоги Мукачівської центральної районної лікарні, головним лікарем КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської міської ОТГ», директором КНП «Мукачівська центральна районна лікарня».

Очолює КНП «Лікарня Святого Мартина» Мукачівської міської ради.

Співзасновник та член Правління Громадської організації «Академія сімейної медицини України» та Громадської організації «Асоціація працівників системи охорони здоров’я України «Медичні лідери».

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VIІІ скликання від Закарпатської обласної організації Політичної партії «Команда Андрія Балоги». Є головою депутатської фракції політичної партії «КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ» в Закарпатській обласній раді.

Мешко Є. В. входить до складу постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей.

                     

ГАЛАМБІЦА
Іван Іванович

Народився 14 вересня 1958 року у місті Тячів. Закінчив інженерно-будівельний факультет Львівського політехнічного інституту за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» (1980 р.). За фахом – інженер-будівельник.

Пройшов шлях від майстра-будівельника радгоспу до технолога та головного інженера Тячівського районного споживчого товариства.

Співвласник фірми «GOLDEN FRUIT LTD».

Голова правління СФГ «ГАЛЛА».

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VIІІ скликання від Закарпатської обласної організації Політичної партії «Команда Андрія Балоги». Член депутатської фракції політичної партії «КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ» в Закарпатській обласній раді.

З початку скликання Галамбіца І. І. був:

 • заступником голови постійної комісії обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення;
 • членом постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, учасників АТО/ООС.

Є секретарем постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

                     

САВКО
Іван Іванович

Народився 19 червня 1978 року у селі Малий Раковець Іршавського району. У 2014 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство».

Займається підприємницькою діяльністю.

Був депутатом Малораковецької сільської ради V скликання, Іршавської районної ради VI скликання та обласної ради VІІ скликання.

Упродовж 2014 – 2015 роки – голова Іршавської районної ради VI скликання.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VIІІ скликання від Закарпатської обласної організації Політичної партії «Команда Андрія Балоги». Член депутатської фракції політичної партії «КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ» в Закарпатській обласній раді.

З початку скликання Савко І. І. був:

 • членом постійної комісії обласної ради з питань адміністративно-територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу та розвитку села;
 • заступником голови постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів.

Із 16.11.2023 року – входить до складу постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою: є її секретарем.

    

СІГЕТІЙ
Марія Миколаївна

Народилася 22 серпня 1984 року у селі Великий Раковець Іршавського району. У 2007 році закінчила біологічний факультет Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Біологія», у 2009 році – факультет післядипломної освіти за спеціальністю «Практична психологія»; у 2011 – факультет післядипломної освіти Мукачівського державного університету за спеціальністю «Дошкільне виховання».

Із 2006 по 2012 роки обіймала посаду практичного психолога Виноградівського дитячого будинку інтернатного типу.

Із 2012 по 2019 роки – директор Навчально-виховного комплексу «Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №6» Виноградівської районної ради Закарпатської області.

Була начальником управління освіти, молоді та спорту, згодом – відділу молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації.

Працює начальником управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VIІІ скликання від Закарпатської обласної організації Політичної партії «Команда Андрія Балоги». Член депутатської фракції політичної партії «КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ» в Закарпатській обласній раді.

З початку скликання Сігетій М. М. була:

 • секретарем постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики;
 • секретарем постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, духовності та національних меншин.

Із 16.11.2023 року – заступник голови постійної комісії з питань освіти, науки, духовності та національних меншин.

    

СКРИП
Василь Васильович

Народився 28 грудня 1960 року в смт Перечин. Закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю «лікувальна справа».  Має вищу кваліфікаційну категорію із спеціальностей «фтизіатрія», «організація та управління охороною здоров’я». Став магістром із спеціальності «Публічне управління та адміністрування».  Заслужений лікар України. Кандидат медичних наук. Нагороджений Почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України та Грамотою Верховної Ради України.

Трудову діяльність розпочав у гематологічному відділенні Обласної клінічної лікарні. Згодом перебував на різних посадах у районних медичних установах: працював завідувачем медико-санітарної частини Свалявського лісокомбінату, завідувачем протитуберкульозним відділенням, заступником головного лікаря Свалявської районної лікарні.

1999-2002 роки – головний лікар Перечинської центральної районної лікарні.

2002-2008 і 2010-2014 роки – генеральний директор обласного клінічного територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія».

2014-2015 роки – начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Із серпня 2015 року Скрип В. В. – генеральний директор Обласного клінічного територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія», яке у 2019 році за рішенням облради перетворене у Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр» Закарпатської обласної ради.

За сумісництвом займається науковою та викладацькою діяльністю в УжНУ, має багато наукових публікацій та методичних розробок. Учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії.

Обирався депутатом Свалявської районної ради ІІІ скликання та депутатом Закарпатської обласної ради VI і VІІ скликань.

Відповідно до Постанови ЗОТВК від 15.05.2023 №4 Скрип В. В. набув повноважень депутата обласної ради VІІІ скликання.

Уповноважений представник депутатської фракції політичної партії «КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ» в Закарпатській обласній раді.

Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей.

                     

ПАУЛЬО
Володимир Дьордьович

Народився 03 жовтня 1968 року у селі Великі Лучки Мукачівського району. Закінчив Закарпатський державний університет за спеціальністю «Економіка підприємства».

Працював в обласному спортивному клубі «Закарпаття», комерційним директором СП АПК «Виноградівський».

Із 2003 року – начальник відділу розвитку малого та середнього бізнесу в Мукачівському районі на громадських засадах; заступник голови правління Мукачівської міськрайонної спілки підприємців.

Був депутатом Мукачівської районної ради IV і VI скликань та обласної ради VIІ скликання.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VIІІ скликання від Закарпатської обласної організації Політичної партії «Команда Андрія Балоги». Член депутатської фракції політичної партії «КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ» в Закарпатській обласній раді.

З початку скликання Паульо В. Д. входив до складу постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації; був її головою.

Член постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

                     

ЯКУШЕВА
Єва Михайлівна

Народилася 26 листопада 1955 року у місті Чоп. У 1980 році закінчила медичний факультет Ужгородського державного університету та здобула кваліфікацію лікаря-терапевта з вузькою спеціалізацією лікаря–кардіолога.

Працювала дільничним лікарем, лікарем-кардіологом, лікарем функціональної діагностики у різних медичних закладах.

Була засновником приватного підприємства «Вадея» та товариства «Страйвер».

Займається підприємницькою діяльністю.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VIІІ скликання від Закарпатської обласної організації Політичної партії «Команда Андрія Балоги».

Співголова депутатської групи в обласній раді «РІВНІ МОЖЛИВОСТІ».

Із початку скликання Якушева Є. М.:

 • голова постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку та регламенту;
 • голова постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності.

Із 16.11.2023 року – входить до складу постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

Закарпатська територіальна організація Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

                     

МАН
Денис Миколайович

Народився 26 вересня 1989 року у селі Тур’ї Ремети Перечинського району. Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Менеджмент туристичної індустрії»; факультет менеджменту організацій Луцького національного технічного університету.

Трудову діяльність Ман Д. М. розпочав у 2010 році керівником гуртків Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

2008 – 2010 роки – голова студентської ради Закарпатської області.

2010 – 2014 роки – голова громадської студентської організації «Єдине студентство».

Був помічником-консультантом народного депутата України на громадських засадах.

Із 2015 по 2019 роки працював в обласній державній адміністрації: очолював управління молоді та спорту; управління туризму та курортів; департамент економічного розвитку та торгівлі.

Упродовж 2020 року, як директор установи «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області», впроваджував проєкти регіонального розвитку у сфері туризму й рекреації, розвитку малого і середнього бізнесу, збереження культурної і природної спадщини, міжрегіональної співпраці, державно-приватного партнерства, залучення інвестицій в територіальний розвиток тощо. Активно співпрацював з новоутвореними об’єднаними територіальними громадами над питаннями стратегічного планування та розробки проєктів місцевого розвитку.

Як депутат Закарпатської обласної ради VII скликання, секретар постійної комісії з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації особливу увагу приділяв розвитку туризму, розширення міжрегіональних зв’язків, поліпшення інвестиційного клімату, відновлення історичних замків тощо.

За активну депутатську діяльність Постановою Верховної Ради України від 2 грудня 2020 року йому присуджено щорічну премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність». Член фракції Політичної партії «Європейська Солідарність».

Ман Д. М. – заступник голови Закарпатської обласної ради VIІІ скликання (у період із 07.12.2020 по 29.07.2021).

Входив до складу постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

Є заступником голови постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

Служить у лавах Збройних Сил України, сержант, відзначений  почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».

                     

ДЕМ’ЯНЧУК
Василь Юрійович

Народився 24 травня 1966 року у селі Вільхівці Тячівського району. У 1992 році закінчив стоматологічний факультет Львівського медичного інституту, у 2010 – факультет міжнародних економічних відносин Ужгородського національного університету.

1992 – 1993 роки – лікар-інтерн Хустської центральної районної лікарні.

1993 – 2010 роки – лікар-стоматолог Закарпатського виробничого вертолітного об’єднання смт Дубове.

2005 – 2010 роки – приватний підприємець.

2010 – 2014 роки – Вільховецько-Лазівський сільський голова.

2014 – 2015 роки – перший заступник голови Тячівської районної державної адміністрації.

2015 – 2019 роки – голова Тячівської районної державної адміністрації.

Був фізичною особою-підприємцем.

Депутат Тячівської районної ради V скликання та депутат обласної ради VIІ скликання.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність». Член фракції Політичної партії «Європейська Солідарність».

Із початку скликання – був секретарем постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою; входив до складу постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів.

Був серед ініціаторів створення в обласній раді депутатської групи «Міжфракційне депутатське об’єднання «За духовність, моральність та християнський шлях розвитку Закарпатської області».

25 листопада 2021 року Демʼянчук В. Ю. обраний заступником голови Закарпатської обласної ради VIІІ скликання.

                     

МАЦЕПУРА
Ірина Олександрівна

Народилася 20 липня 1968 року в смт Великий Бичків Рахівського району. Закінчила економічний факультет Львівського лісотехнічного університету, отримавши кваліфікацію інженера-економіста, та юридичний факультет Львівського державного університету  ім. І. Я. Франка, аспірантуру за спеціальністю «Цивільне право, цивільний процес, міжнародне приватне право».

Працювала головним бухгалтером, директором підприємств, викладала у Львівському державному університеті ім. І. Я. Франка. Адвокат.

Із 2010 року – директор ТОВ «ВГСМ».

Була депутатом обласної ради VIІ скликання.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність». Голова фракції Політичної партії «Європейська Солідарність».

З початку скликання Мацепура І. О. входила до складу та була секретарем постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна, приватизації, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою.

Є членом постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації.

                     

ОЛЕКСИК
Ольга Томівна

Народилася 20 липня 1974 року у місті Ужгород. У 1997 році закінчила медичний факультет Ужгородського державного університету. Лікар-ендокринолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент ДНВЗ «Ужгородський національний університет», кафедра госпітальної терапії.

Із 2010 року – обласний ендокринолог-експерт департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації.

Генеральний директор медичного центру ТОВ «Закарпатська Ендоклініка».

Працює завідувачкою відділення ендокринології КНП «Закарпатська обласна лікарня ім. А. Новака» Закарпатської обласної ради.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність». Член фракції Політичної партії «Європейська Солідарність».

Олексик О. Т. – співголова депутатської групи в обласній раді «РІВНІ МОЖЛИВОСТІ».

З початку скликання очолювала постійну комісію обласної ради з питань охорони здоровʼя.

Є головою постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей.

                     

РІВІС
Михайло Михайлович

Народився 09 серпня 1970 року у місті Хуст. У 1993 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Системи автоматизованого проектування», здобув кваліфікацію інженера-системотехніка; у 2004 році – юридичний факультет Ужгородського національного університету за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук.

Трудову діяльність розпочав на Виноградівській митниці, пройшов шлях від інспектора до заступника начальника митниці.

Упродовж 2010 – 2014 років працював першим заступником Хустського міського голови.
Був заступником та першим заступником голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

Депутат Хустської міської ради VI скликання.

Рівіс М. М. очолював Закарпатську обласну раду VIІ скликання (2015 – 2020).
Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність». Член фракції Політичної партії «Європейська Солідарність».

Рівіс М. М. – голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету (у період із 09.12.2020 по 24.06.2021).

Приватний підприємець.

Є головою Спостережної комісії Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА.

Входив до складу постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Із 25.11.2021 – член постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

СЛИЧКО
Микола Іванович

Народився 19 грудня 1984 року у селі Нижні Ворота Воловецького району. У 2007 році закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю «Соціальна робота», у 2012 – Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» за спеціальністю «Правознавство».

Керівник секретаріату Закарпатської територіальної організації Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність». Член фракції Політичної партії «Європейська Солідарність».

З початку скликання Сличко М. І.:

 • був секретарем постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку та регламенту;
 • входив до складу постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Є секретарем постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської роботи, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності.

Закарпатська обласна організація політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ”

                     

ЛЕДИДА
Олександр Олександрович

Народився 28 вересня 1957 року у селі Підгорб Ужгородського району. Закінчив економічний факультет Ужгородського державного університету, кваліфікація –  економіст.

Трудову діяльність розпочав слюсарем Ужгородського машинобудівного заводу. Був приватним підприємцем, головою спостережної ради АТЗТ «Міжгірський лісокомбінат».

У 1998 році призначений заступником голови Ужгородської райдержадміністрації, у 2001 році – заступником голови Закарпатської облдержадміністрації.

2010-2014 роки – голова Закарпатської облдержадміністрації.

2006-2007 роки – народний депутат України.

Із 2014 року – президент гандбольного клубу «Карпати – Ужгород», віце-президент Федерації гандболу України.

Радник з економічних питань ПП «МПП «ЛАТЕКС».

Був депутатом Ужгородської районної ради IV скликання, депутатом Закарпатської обласної ради V, VI і VІІ скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ». Голова (уповноважений) фракції політичної партії «За Майбутнє».

Ледида О. О. був членом постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку та регламенту.

Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету, був заступником голови цієї комісії.

                     

АНТАЛ
Олександр Петрович

Народився 13 квітня 1965 року у місті Перечин. Закінчив Ужгородський державний інститут інформатики, економіки і права за спеціальністю «Правознавство».

Працював в органах державної влади на різних посадах: начальник Закарпатської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру»; начальник відділу Державної екологічної інспекції в Київській області Мінприроди України; начальник головного управління Держземагентства в Закарпатській області.

Був депутатом обласної ради ІІІ, V, VІ і VІІ скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ». Член фракції політичної партії «За Майбутнє».

Із початку скликання Антал О. П. входив до складу постійних комісій обласної ради з питань:

 • регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації;
 • – охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, учасників АТО/ООС;
 • розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій;
 • адміністративно-територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу та розвитку села.

Із 16.11.2023 року – член постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

                     

БАРНА
Іван Юрійович

Народився 02 вересня 1975 року у селі Колочава Міжгірського району (тепер – Хустський). У 1998 році закінчив Київський міжнародний університет цивільної авіації за спеціальністю «Інженер системотехнік» та «Інженер-економіст»; у 2015 – Львівський національний лісотехнічний університет за спеціальністю «Лісове господарство».

Уся трудова діяльність Барни І. Ю. пов’язана з роботою у лісовій галузі Закарпатської області. Перебував на різних посадах у НПП «Синевир», був директором ДП «Закарпатліссервіс», очолював ДП «Міжгірське лісогосподарське підприємство».

Нині – головний інженер філії «Мукачівське лісове господарство» ДСГП «Ліси України».

Відповідно до постанови Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії від 19 грудня 2023 року № 4 Барна І. Ю. набув повноважень депутата обласної ради VІІІ скликання від ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ». Член фракції політичної партії «За Майбутнє».

Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

                     

ІВАНЧО
Василь Васильович

Народився 06 серпня 1977 року у селі Зубівка Мукачівського району. У 2001 році закінчив юридичний факультет за спеціальністю «Правознавство», у 2005 – факультет післядипломної освіти УжНУ за спеціальністю «Облік і аудит». Кандидат юридичних наук. Державний радник податкової та митної справи ІІІ рангу.

Працював на різних посадах у податкових органах області, був заступником, першим заступником, начальником Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.

Очолював Закарпатське відділення комерційного банку «Українська фінансова група».

Був начальником юридичного департаменту ТОВ «Юридична група Ініціаліс».

Депутат обласної ради VІ скликання.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ». Заступник голови депутатської фракції політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Із початку скликання Іванчо В. В. працював у складі постійних комісій обласної ради та виконував обов’язки:

 • заступника голови постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою;
 • голови постійної комісії з питань законності, правопорядку та регламенту;
 • заступника голови комісії з питань освіти, науки, духовності та національних меншин.

Із 29.07.2021 по 25.11.2021 – заступник голови Закарпатської обласної ради VІІІ скликання.

Із 16.11.2023 року – входить до складу постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської роботи, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності.

Іванчо В. В. – заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

                     

ФЕДУРЦЬО
Василь Васильович

Народився 12 вересня 1971 року у селі Нересниця Тячівського району. У 2006 році закінчив юридичний факультет Закарпатського державного університету за спеціальністю «Правознавство»; у 2013 – факультет міжнародних відносин ДВНЗ «Ужгородський національний університет» за спеціальністю «Політологія та міжнародні відносини». Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2018)

Із 2012 року працює директором приватного підприємства «Боркут ЛТД».

Був депутатом Закарпатської обласної ради VІ і VІІ скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ». Член фракції політичної партії «За Майбутнє».

Із початку скликання Федурцьо В. В.:

– входив до складу постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики;

 • був заступником голови постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна, приватизації, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою;
 • членом постійної комісії обласної ради з питань культури, молодіжної та інформаційної політики, фізичної культури і спорту.

Із 16.11.2023 року – заступник голови постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації.

                     

ЯКУБЕЦЬ
Василь Юрійович

Народився 24 серпня 1978 року у селі Липча Хустського району. У 2010 році закінчив Київський національний університет за спеціальністю «Правознавство»; у 2012 – Інститут управління природними ресурсами Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК» за спеціальністю «Землеустрій та кадастр».

Працював інженером-землевпорядником,  директором ТОВ «Моя земля».

2012 – 2013 роки – начальник управління Держземагентства України в Ужгородському районі.

2013 – 2014 роки – голова Хустської райдержадміністрації.

Обіймав посаду першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області.

Проходив службу у лавах Збройних Сил України.

Був депутатом Хустської районної ради VI скликання, депутатом обласної ради VIІ скликання.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА МАЙБУТНЄ”. Член фракції політичної партії “За Майбутнє”.

Із початку скликання Якубець В. Ю. був:

 • членом постійної комісії обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення;
 • членом постійної комісії обласної ради адміністративно-територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу та розвитку села;
 • головою постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів;
 • членом постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів.

Є заступником голови постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою.

Позафракційні депутати

                     

ЧУБИРКО
Іван Іванович

Народився 27 травня  1973  року у селі  Завидово Мукачівського району. Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет та здобув кваліфікацію економіста-фінансиста.

Працював керівником секції з карате, заступником директора СП «Експрес – Трукс», радником голови облдержадміністрації.

Заступник директора ТОВ «Ресурс – Інвест – Сервіс».

Був депутатом Мукачівської міської ради ІV,  VІ скликань та депутатом обласної ради V і VIІ скликань.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від ЗАКАРПАТСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Входив до складу постійної комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення.

Із 24.06.2021 року Чубирко І. І. – був головою постійної комісії з питань бюджету, а зараз член постійної комісії з питань бюджету.

                     

ДЕРКАЧ
Степан Тіберійович

Народився 8 червня 1974 року у місті Хуст. У 1993 році закінчив Хустське медичне училище, у 1998 – Державну агроекологічну академію України за спеціальністю «Ветеринарна медицина»; у 2006 – Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, де здобув кваліфікацію магістра з міжнародної економіки та Ужгородський національний університет за спеціальністю «Управління підприємством»; у 2009 – Ужгородський національний університет за спеціальністю «Правознавство».

Працював фінансовим директором ЗАТ «Укрпродпостач», заступником генерального директора ТОВ «Карпат Ресурс Проект», ТОВ «Аеросервіс України»,

Перебував на керівних посадах у державному підприємстві «Служба міжнародних автомобільних перевезень»,  ТОВ «Судноплавна компанія «Укррічтранс», приватній компанії «Укрземресурс». Був членом правління ЗАТ «Нафтогазвидобування».

Комерційний директор ТОВ «Гальбин Холдинг».

Був депутатом обласної ради V і VІ скликань.

Депутат обласної ради VІІІ скликання, позафракційний.

Деркач С. Т. – був заступником голови постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів.

Є членом постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою.

Служить у лавах Збройних Сил України.

                     

КАСЬКІВ
Владислав Володимирович

Народився 01 грудня 1973 року у селі Мельниця-Подільська Борщівського району Тернопільської області. У 2006 році закінчив історичний факультет Педагогічного університету ім. Драгоманова; у 2010 році – Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Управління суспільним розвитком».

Фізична особа – підприємець.

Депутат обласної ради VІІІ скликання, позафракційний.

З початку скликання Каськів В. В. –  член постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

РУСИН
Віктор Павлович

Народився 24 серпня 1962 року у місті Свалява. Закінчив Українську академію внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство». Генерал-майор міліції. Заслужений юрист України.

Пройшов шлях від міліціонера патрульної служби, інспектора карного розшуку до керівних посад у різних структурах МВС України: начальника відділу управління боротьби з організованою злочинністю, начальника управління карного розшуку МВС; першого заступника начальника та начальника УМВС України в Закарпатській області; начальника УМВС України у Вінницькій області; начальника департаменту по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВС України.

Із 2014 року – пенсіонер МВС України.

Був депутатом обласної ради VIІ скликання.

Депутат обласної ради VІІІ скликання, позафракційний.

Із початку скликання Русин В. П. очолював постійні комісії обласної ради з питань:

 • законності, правопорядку та регламенту;
 • регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна, приватизації, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою;
 • регіонального розвитку, комунального майна та приватизації.

Із 16.11.2023 року – входить до складу постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації.

                     

ТЕМНОХУДОВА
Зоя Володимирівна

Народилася 15 червня 1984 року у місті Хуст. Закінчила Ужгородський національний університет за спеціальностями: «юрист» (2007), «міжнародні економічні відносини» (2009). Адвокат. Член Ради адвокатів Закарпатської області. Нагороджена почесною відзнакою Національної Асоціації Адвокатів України (2019), нагрудним знаком «Видатний адвокат України» (2020).

Працює в Апараті Верховної Ради України помічником-консультантом народного депутата України.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради  VІIІ скликання від ЗАКАРПАТСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Темнохудова З. В. була заступником голови та секретарем постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Входила до складу постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

Із 25.11.2021 – член постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, комунального майна та приватизації.

                     

ЩЕРБЕЙ
Мирослав Васильович

Народився 15 червня 1968 року у селі Щербовець Воловецького району. У 1993 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт»; у 2004 – Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність «Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності»; у 2015 – Львівський державний університет безпеки життєдіяльності за спеціальністю «Пожежна безпека», кваліфікація – інженер з пожежної безпеки.

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України (1999). Має орден «За заслуги» ІІІ ступеня (2009).

Працював викладачем фізичного виховання, заступником директора Мукачівського ПТУ №31. Обіймав керівні посади у Закарпатському Центрі соціальних служб для молоді, обласному спортивному клубі «Закарпаття». Був доцентом кафедри фізичного виховання Ужгородського національного університету, радником Міністра відділу радників Міністра Управління Апарату МНС України, помічником ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, помічником начальника Головного управління МНС України в Закарпатській області, начальником Головного управління МНС України в Закарпатській області.

Був начальником Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Щербей М. В. працював керуючим справами виконавчого апарату обласної ради; начальник відділу.

Обирався депутатом Воловецької районної ради V скликання (2006 – 2010), із червня 2009 року – голова Воловецької районної ради V скликання.

Депутат обласної ради IІІ, ІV та VI скликань.

Депутат обласної ради VІІІ скликання, позафракційний.

Із початку скликання Щербей М. В.:

 • входив до складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету;
 • був заступником голови постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку та регламенту;
 • був заступником голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності.

Із 16.11.2023 року – член постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської роботи, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності.

Депутати, повноваження яких достроково припинено

ГАЛАЙ
Ірина Олександрівна

Народилася 18 травня 1988 року у місті Мукачево. У 2011 році закінчила Національний авіаційний університет. За фахом – інженер-програміст.

Рекордсменка України, перша українська альпіністка, яка піднялася на дві найвищі вершини світу – Еверест та К2.

Переможниця Всеукраїнської Премії «Жінка ІІІ тисячоліття».

Є організатором еко-походів в українські Карпати. Ініціатор багатьох благодійних та соціальних акцій.

Займається підприємницькою діяльністю.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VIІІ скликання від Закарпатської обласної організації Політичної партії «Команда Андрія Балоги».

Галай І. О. входила до складу постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації. Була заступником голови комісії та секретарем цієї комісії.

Відповідно до рішення обласної ради від 16.03.2023 №751 – достроково припинено повноваження депутата обласної ради Галай І. О.

БОРТО
Йосип Йосипович

Народився 26 січня 1958 року у селі Шаланки Виноградівського району. Закінчив математичний факультет Ужгородського державного університету.

Трудовий шлях розпочав у 1980 році  вчителем математики та фізики Шаланківської ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівського району, з 1994  по 2006 роки – обіймав посаду директора цієї школи.

Мав великий та успішний досвід депутатської діяльності  з виконання повноважень в органах місцевого самоврядування: із 1990 по 1994 роки – депутат Шаланківської сільської ради; із 1994 по 2010 роки – депутат Виноградівської районної ради чотирьох скликань поспіль, у 2006 році – заступник голови Виноградівської районної ради.

У VІI скликанні (2015-2020) Борто Й. Й. був першим заступником голови Закарпатської обласної ради.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації «КМКС» Партії угорців України. Заступник голови (уповноважений) фракції «КМКС» Партія угорців України. 

Із початку скликання Борто Й. Й. входив до складу постійної комісії обласної ради з  питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна, приватизації, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою.

Із 25.11.2021 – був членом постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, комунального майна та приватизації.

Депутатські повноваження припинено у зв’язку зі смертю.

СУШКО
Андріана Антонівна

Народилася 29 липня 1983 року у місті Ужгород. Вищу освіту здобула в Ужгородському національному університеті: у 2005 році закінчила з відзнакою філологічний факультет за спеціальністю «Українська мова і література»; у 2008 – економічний факультет за спеціальністю «Облік і аудит». У 2020 році закінчила Національну Академію державного управління при Президентові України. Магістр державного управління, спеціалізація «Публічне управління та адміністрування».

Працювала редактором відділу в газеті «Трембіта».

Із 2006 року перебуває на державній службі: головний державний податковий інспектор Державної податкової інспекції м. Ужгород; 2010 – начальник управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради.

26 листопада 2015 року Сушко А. А. була обрана секретарем Ужгородської міської ради VІI скликання.

Працювала в Апараті Верховної Ради України помічником-консультантом народного депутата України.

Депутат Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Сушко А. А. входила до складу постійних комісій обласної ради з питань: праці, зайнятості та соціального захисту населення; законності, правопорядку та регламенту; регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності.

У період із 2 грудня 2021 року по 16 березня 2023 року – заступник голови Закарпатської обласної ради VIІІ скликання.

З червня 2023 року – була членкинею постійної комісії обласної ради з питань адміністративно-територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу та розвитку села.

Достроково припинено повноваження депутата обласної ради Сушко А. А., враховуючи рішення XXV З’їзду Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ» від 18 грудня 2023 року
№3-XXV/23

ІВАНЧО
Олексій Іванович

Народився 12 лютого 1975 року у місті Ужгород. У 2000 році закінчив юридичний факультет Ужгородського національного університету.

Працював помічником народного депутата України. Був заступником голови обласної державної адміністрації.

Голова Асоціації «Термальні води України».

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Член фракції «СЛУГА НАРОДУ».

Із початку скликання був членом постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

Із 25.11.2021 – Іванчо О. І. входив до складу постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

Відповідно до рішення обласної ради від 21.12.2023 №1016достроково припинено повноваження депутата обласної ради Іванчо О. І.