1. Нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» (далі – нагрудний знак) засновується з метою відзначення громадян за значні особисті заслуги в галузі економічного, науково-технічного, соціально-культурного розвитку Закарпатської області, активну участь у вихованні молодого покоління, благодійницьку, громадську діяльність, у зв’язку з професійними святами, ювілейними та пам’ятними датами, зразкове виконання службових обов’язків, успіхи у розвитку органів місцевого самоврядування, активну участь у законотворчій діяльності та інші заслуги.

2. Порушення клопотання про нагородження нагрудним знаком здійснюється департаментами, управліннями, відділами обласної державної адміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади, постійними комісіями обласної ради, міськими головами та головами районних рад, райдержадміністрацій і подається керівництву обласної ради за місяць до конкретної дати відзначення.

3. На представленого до нагородження нагрудним знаком складається характеристика із зазначенням конкретних заслуг.

4. Рішення про відзначення нагрудним знаком приймаються спільно головою ради та головою облдержадміністрації (у випадку їх відсутності–особами, які виконують обов’язки) і оформляються спільним розпорядженням.

6. При нагородженні нагрудним знаком з нагоди ювілею вручається букет квітів або цінний подарунок вартістю до 250 гривень.

7. Підготовка, облік нагородних документів, реєстрація нагороджень, виготовлення нагрудних знаків та посвідчень здійснюються виконавчим апаратом обласної ради.

8. Особу може бути нагороджено нагрудним знаком один раз.

9. Вручення нагрудного знака проводиться спільно головами обласної ради та обласної державної адміністрації або, в разі їх відсутності, особами, які виконують їх обов’язки, в урочистій обстановці, надаючи події широкої гласності.

10. Про нагородження нагрудним знаком робиться відповідний запис у трудовій книжці нагородженого.

До теми:

Be the first to comment