Почесна грамота Закарпатської обласної ради (далі – Почесна грамота)  є відзнакою і заохоченням працівників органів місцевого самоврядування, депутатів рад усіх рівнів, працівників органів виконавчої влади, різних галузей народного господарства, підприємств, установ, організацій, діячів культури, мистецтва, літератури, які своєю працею зробили вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток регіону, проявили високий професіоналізм та беруть активну участь у житті громадськості.

Почесною грамотою, Грамотою відзначаються працівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутати рад усіх рівнів, окремі громадяни, працівники виробництва, науки, освіти, охорони здоров′я, культури, інших сфер діяльності за конкретні високі досягнення у вирішенні завдань соціально-економічного та культурного розвитку, беруть активну участь у вихованні молоді.

Почесна грамота обласної ради є вищою нагородою відносно Грамоти обласної ради.

Висунення кандидатур для відзначення Почесною грамотою, Грамотою здійснюється гласно, з ініціативи місцевих органів самоврядування та виконавчої влади, підприємств (об′єднань) та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів, керівників правоохоронних органів, військових частин.

Подання про відзначення Почесною грамотою  вносять до обласної ради керівники районних рад, міські голови (міст обласного значення), голови райдержадміністрацій, командування військових частин, підрозділів МВС України, СБУ, прикордонних військ та МНС України. При цьому структури районного, міського рівня (міст обласного значення) вносять свої пропозиції тільки до відповідних  районних, міських рад, які розглядають їх і, в разі підтримки, звертаються з відповідним поданням до обласної ради.

Подання про відзначення Почесною грамотою подаються до обласної ради не пізніше як за 7 днів до дня вручення нагороди. В поданні вказується, за які конкретні досягнення нагороджується представлена особа, яку участь бере у місцевому самоврядуванні. До подання про відзначення Почесною грамотою додаються відомості про конкретні виробничі, наукові та інші досягнення, за які особа представляється до відзначення та біографічна довідка, підписана керівником відповідної організації.

Рішення про відзначення Почесною грамотою приймається головою ради (заступником голови ради – у випадку відсутності голови) і оформляється розпорядженням.

Почесною грамотою нагороджується особа, яка раніше була відзначена Грамотою. У виняткових випадках (раніше нагороджені обласною радою, у зв′язку з ювілеєм тощо) допускається нагородження відразу Почесною грамотою.

Особам, нагородженим Почесною грамотою  з нагоди ювілейних дат може вручатися цінний подарунок (вартістю до 200 грн.), про що зазначається у розпорядженні про нагородження.

При нагородженні Почесною грамотою обласної ради з нагоди ювілею вручається букет квітів вартістю до 100  грн.

Особи, відзначені Грамотою, можуть бути представлені до нагородження цією ж нагородою не раніше як через два роки. Особи, які відзначені Почесною грамотою, представляються до нагородження Почесною грамотою не раніше як через три роки. В окремих випадках, за рішенням голови обласної ради, ці терміни можуть бути змінені.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


**