Про  скликання  пленарного  засідання дванадцятої сесії обласної ради VІІІ скликання

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА

03.11.2023 м. Ужгород №243-рд

Про скликання пленарного засідання
дванадцятої сесії обласної ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 глави 2.1 розділу 2  Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VІІІ скликання:

1. Скликати пленарне засідання дванадцятої сесії обласної ради VІІІ скликання.
  2. Провести:
  • засідання постійних комісій обласної ради VІІІ скликання – у період із 6  по 14 листопада 2023 року;
  • засідання президії обласної ради VІІІ скликання – 14 листопада 2023 року о 14-й годині;
  • пленарне засідання дванадцятої сесії обласної ради VІІІ скликання – 16 листопада 2023 року об 11-й годині в м. Ужгороді в залі засідань обласної ради.
  1. На розгляд пленарного засідання дванадцятої сесії обласної ради VІІІ скликання передбачено внести такі питання:
  • 3.1. Про внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 15.12.2022 №722 «Про обласний бюджет на 2023 рік» (зі змінами) 0710000000 (код бюджету).
  • 3.2. Про затвердження обласних програм та змін до них, прийнятих розпорядженнями обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації (зі змінами).
  • 3.3. Про затвердження положень про стипендії обласної ради та обласної державної адміністрації для талановитих, перспективних спортсменів, про грошову допомогу кращим спортсменам Закарпатської області – переможцям та призерам державних і міжнародних змагань, їх тренерам та про склад конкурсної комісії з питань призначення стипендій та винагород талановитим, перспективним спортсменам Закарпатської області.
  • 3.4. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Закарпатський інформаційно-аналітичний центр» Закарпатської обласної ради за ІІІ квартал 2023 року.
  • 3.5. Про зміну місцезнаходження Комунального підприємства «Закарпатський інформаційно-аналітичний центр» Закарпатської обласної ради та затвердження Статуту Комунального підприємства «Закарпатський інформаційно-аналітичний центр» Закарпатської обласної ради у новій редакції.
  • 3.6. Про затвердження Статуту Комунальної установи «Закарпатський обласний центр цивільного захисту, матеріальних резервів та централізованого оповіщення» Закарпатської обласної ради у новій редакції.
  • 3.7. Про утворення комунального закладу «Палац спорту «Юність» Закарпатської обласної ради.
  • 3.8. Про реорганізацію комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я Закарпатської обласної ради (загальне питання).
  • 3.9. Про затвердження статутів комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я Закарпатської обласної ради (загальне питання).
  • 3.10. Про Регламент роботи Закарпатської обласної ради VІІІ скликання у новій редакції.
  • 3.11. Про постійні комісії Закарпатської обласної ради VІІІ скликання у новій редакції.
  • 3.12. Про Положення про постійні комісії Закарпатської обласної ради VІІІ скликання у новій редакції.
  • 3.13. Про президію Закарпатської обласної ради VІІІ скликання у новій редакції.
  • 3.14. Про затвердження Положення про президію Закарпатської обласної ради VІІІ скликання у новій редакції.
  • 3.15. Про внесення змін до рішення обласної ради від 25.02.2021 №172.
  • 3.16. Про повноваження голови Закарпатської обласної ради VІІІ скликання у новій редакції.
  • 3.17. Про присвоєння рангів посадових осіб місцевого самоврядування.
  • 3.18. Про затвердження Положення про преміювання посадових осіб виконавчого апарату Закарпатської обласної ради та надання матеріальної допомоги.
  • 3.19. Про затвердження Положення про службові відрядження посадових осіб виконавчого апарату Закарпатської обласної ради, Порядку відрядження депутатів Закарпатської обласної ради за кордон в умовах правового режиму воєнного стану.
  • 3.20. Про структуру та чисельність виконавчого апарату обласної ради (зі змінами).
  • 3.21. Про клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.
  • 3.22. Про клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України.
  • 3.23. Про майно (загальне питання).
  • 3.24. Про звернення Закарпатської обласної ради до вищих органів влади (загальне питання).
  • 3.25. Різне.

Голова ради                                               Роман САРАЙ