![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-9-160x120.jpg)
Гості подарували школі навчальні засоби для кращого вивчення чеської мови: мультимедійне обладнання, географічні карти, методичні посібники, сучасні підручники для учнів 5-9 класів та парти для кабінету вивчення чеської мови. Директорка школи Клара Стегура подякувала чеським друзям за допомогу і наголосила, що серед 5 іноземних мов, які тут викладають, чеську мову вивчають 30 відсотків школярів. Учні на знак подяки виступили перед гостями з концертною програмою чеською й українською мовами.
Під час зустрічі з педагогічним колективом була обговорена подальша співпраця з чеськими регіонами та консульством. Мирослава Ливч висловила подяку Генконсулу Давіду Нови та всьому чеському народові за всебічну постійну підтримку закладів освіти, соціальної і медичної сфери області. Наголосила, що чеські партнерські регіони від початку війни постійно відвідують наш край та надають всіляку поміч, що надзвичайно важливо у складний для країни час.