26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

Шановні краяни!

Щороку у цей квітневий день ми вшановуємо світлу пам’ять наших співвітчизників, які загинули внаслідок однієї із найтрагічніших сторінок минулого століття – жахливої аварії на Чорнобильській АЕС, що визнана найбільшою ядерною техногенною катастрофою у світі.

З того часу минуло 34 роки – роки нескінченної битви з її наслідками, в якій активну участь із перших днів узяли закарпатські лікарі, пожежники, будівельники, інженери, працівники транспорту  і зв’язку, міліції, відаючи свою частку хоробрості, відваги і серця, щоб врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. На жаль, більшість одержали великі дози опромінення, окремі –смертельні… Такою була розплата за подвиг.

Тож від імені депутатів обласної ради, від себе особисто дозвольте висловити слова щирої подяки всім чорнобильцям краю, які потерпіли від зловісного вогню радіаційного вибуху та співчуття тим, хто втратив рідних на полі бою з невидимим ворогом.

Нехай молоде покоління винесе важкі уроки Чорнобиля, за які заплачено надто дорогу ціну, та скеровує свої знання, таланти, устремління, мрії і плани до творення мирного, щасливого життя на рідній землі.

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс