6 червня – День журналіста України

Шановні журналісти краю!

Дозвольте від імені депутатського корпусу Закарпаття та особисто від себе щиро привітати вас із професійним святом – Днем журналіста України!

Ваше живе, правдиве слово завжди служило утвердженню одвічних ідеалів добра, злагоди й миру в суспільстві, високих принципів демократії, духовності та гуманізму, діалогу влади і громади.

Дякую за активне висвітлення діяльність обласної ради та органів місцевого самоврядування краю.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, виваженості, мужності і витримки. Бо саме вам у цьому бурхливому і неспокійному світі випала чи не найвідповідальніша місія – зберегти об’єктивність і гуманізм вітчизняної і крайової журналістики, довіру жителів краю до друкованого та електронного слова.

Творчих вам успіхів, нових здобутків і всіляких гараздів життя!

Зі святом вас!

Голова Закарпатської облради