Шановні працівники органів місцевого самоврядування краю, депутати!
Щиро вітаю вас із професійним святом! Ви своєю щоденною працею завзято і послідовно розбудовуєте країну сильних, спроможних громад. Наше завдання – й надалі консолідувати свої таланти, старання і досвід задля піднесення добробуту всіх громадян багатонаціонального Закарпаття, збереження суспільно-політичної стабільності, міжнаціональної злагоди і спокою на теренах благословенної мудрістю і миром Срібної землі у складі демократичної України.
Нехай кожне ваше рішення буде виваженим, адже в органи місцевого самоврядування нас привела висока довіра людей.
Міцного вам здоров’я, родинного затишку, добробуту, творчих ініціатив і нових здобутків в ім’я розквіту рідної Вітчизни!
Голова Закарпатської обласної ради VII скликання
Михайло Рівіс