В Ужгороді вшанували памʼять полеглих Воїнів

Напередодні Дня памʼяті захисників України, 33 окрема механізована бригада, вшанувала своїх загиблих побратимів. В обласному центрі відбулася церемонія вручення рідним Героїв бригадної подяки «Орден полеглого воїна».

Виконуючий повноваження голови Закарпатської обласної ради Василь Демʼянчук та перший заступник голови ОВА, депутат обласної ради Мирослав Білецький, висловили вдячність рідним полеглих Воїнів та запевнили у всебічній підтримці.

«Вшанування памʼяті загиблих героїв є не лише відповідальністю, але й символом того, що їх подвиг житиме у наших серцях. Такі меморіальні заходи, важливі для суспільства, оскільки вони нагадують нам про ціну миру і спокою, які ми маємо сьогодні завдяки мужності та жертовності наших Героїв. Памʼять про полеглих Героїв житиме в наших серцях, а їхній подвиг надихатиме на подальшу боротьбу до повної Перемоги України. Вічна шана і памʼять героям, які віддали життя заради нашого майбутнього», – наголосив Василь Демʼянчук.