На Закарпатті привітали підприємців краю

Традиційно на початку вересня в Україні відзначається День підприємця. Сьогодні – це свято сильних, ініціативних людей, які в умовах повномасштабної збройної агресії росії проти України зберегли свої підприємства та продовжують працювати.

Нині в атріумі будівлі обласної ради в урочистій обстановці голова обласної державної адміністрації Віктор Микита й керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Володимир Гнатківський привітали іменинників із професійним святом, подякували за значний внесок у поповнення бюджету, підтримку Збройних Сил України, створення робочих місць, забезпечення економічного розвитку краю.

☝️Наголошувалося, що Закарпаття, завдяки географічному розташуванню, сприяння органів влади, реалізації регіональних програм підтримки бізнесу та відносній безпеці стало новою домівкою для релокованих підприємств. Нині в області здійснюють свою діяльність понад 80 тисяч господарюючих суб’єктів, з яких понад 51 тисяча – це фізичні особи-підприємці. Із початку року до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 25 млрд грн, що на 41 відсоток більше відповідного періоду минулого року.

🎙️Володимир Гнатківський подякував підприємцям за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток області, сумлінну працю, високий професіоналізм та вручив відзнаки обласної ради.

📜Грамотою обласної ради нагороджено:

Штумпп Міхаелу, керівника ТОВ «Луготекс» (м. Ужгород), Томашука Володимира, директора ПрАТ «Мармуровий кар’єр «Трибушани» (Рахівський район), Палушку Миколу, фізичну особу-підприємця, власника торгової марки «Полонинський хліб» (Ужгородський район).

📜Подяку обласної ради оголошено:

Олашину Золтанові, фізичній особі-підприємцю, співзасновнику родинного бізнесу «Rose Garden» (м. Мукачево), Кондор Маргареті, фізичній особі-підприємцю, управляючій рестораном «Мисливська чарда» (Берегівський район), Терпаю Едуардові, фізичній особі-підприємцю (Мукачівський район), Рішку Романові, фізичній особі-підприємцю (Тячівський район).