Андрій Шекета привітав працівників обласної прокуратури з професійним святом

Сьогодні, 29 листопада, перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників прокуратури.

Андрій Андрійович від імені усього депутатського корпусу привітав іменинників із професійним святом та вручив відзнаки облради.

Так, за вагомий внесок у справу зміцнення законності і правопорядку в області, зразкове виконання службових обов’язків, оперативність у роботі, тривалу й бездоганну службу і з нагоди свята Грамотою обласної ради нагороджено: спеціаліста відділу документального забезпечення Закарпатської обласної прокуратури Василину Вайду, прокурора Ужгородської окружної прокуратури Закарпатської області Олександра Губаля.

Подяку обласної ради оголошено головному спеціалістові з питань захисту державних таємниць Ужгородської окружної прокуратури Закарпатської області Ніні Ганусич.

Також за сумлінне та зразкове виконання службових обов’язків, оперативність у роботі і з нагоди Дня працівників прокуратури Подяку обласної ради оголошено водієві Мукачівської окружної прокуратури Закарпатської області Іванові Софілканичу.

Пресслужба Закарпатської облради