![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/4-42-160x107.jpg)
Наразі з обох боків річки облаштовують зʼїзди з центрального шосе до тимчасової переправи. На ці роботи вже використали понад 150 вантажівок піщано-гравійної суміші.
Паралельно розблоковано відновлюється пошкоджений сектор обваленого мосту.
«Вдячний за оперативну роботу ОВА та всім суміжним структурам, які вчасно і професійно зреагували на надзвичайну подію і відновили автомобільне сполучення. Цей випадок вкотре показує, що злагоджена робота державних структур завжди дає хороший результат», — прокоментував подію Володимир Чубірко.