Делегація Люблінського воєводства з робочим візитом перебуває на Закарпатті

На Закарпатті з робочим візитом перебуває польська делегація, очолювана Маршалеком Люблінського воєводства Ярославом Ставярським та депутатом сеймику Люблінського воєводства Збігневом Войцеховським.

☝️ «Наша співпраця з Люблінським воєводством почалася з Угоди про співпрацю в рамках розвитку регіонів країн Ініціативи Триморʼя, – відзначив під час зустрічі голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай. – Нині вже маємо 9 підписаних угод між Закарпатською областю та Люблінським воєводством, в тому числі й між нашими вищими навчальними закладами. Нещодавно підписано грантову угоду на загальну суму в майже 2,5 мільйони євро. Наразі це спільний проєкт в медичній галузі між Воєводською спеціалізованою лікарнею ім. Стефана кардинала Вишинського в Любліні та КНП «Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака». І ось нині відкриваємо новий етап взаємовідносин – знайомимо наших польських друзів із Закарпаттям».

👌 Разом із польськими друзями предстаники Закарпатської обласної ради відвідали одне з найстаріших виноробних підприємств краю – агропромислову фірму «Леанка». Мали нагоду ознайомитися з роботою підприємства та відвідати історичні винні підвали, що є пам’яткою архітектури ХVІ століття. Середнянські винні підвали занесені ЮНЕСКО до десятки найкращих винних підвалів Європи.

👉 Також побували на ще одному з кращих виноробних підприємств Закарпаття – «Шато Чизай». Посаджені у 2006 році, нині виноградники цієї компанії – один із символів Закарпатської області: 272 гектари та майже 1,1 мільйона виноградних кущів, найсучасніші технології та визнання одних із найкращих вин України.