Депутати-добровольці Закарпатської облради — у зоні бойових дій

Денис Ман, Василь Якубець та Федір Шандор. Вони всі різні, але їх об’єднує те, що вони, як і тисячі небайдужих закарпатців добровольцями пішли воювати за Україну і те, що вони — депутати Закарпатської обласної ради.

Депутати-добровольці — також представляють у облраді різні політичні сили, вони — з різних куточків Закарпаття і різні за ступенем публічності. Однак, у соцмережах можна знайти їхню реакцію на війну в Україні.

Федір Шандор (ПП «Слуга Народу»)

Народився 10 червня 1975 року у місті Ужгород. Закінчив історичний (1997) та юридичний (2002) факультети Ужгородського національного університету.  Доктор філософських наук, кандидат соціологічних наук, професор УжНУ, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи УжНУ. Почесний працівник туризму України (2008).

Депутат Шандор став просто зіркою соцмереж після того, як побратими сфотографували його за веденням лекцій із «Туризмознавства» для студентів УжНУ із зони бойових дій.

“На фронті немає професорів. Тут є протистояння цивілізованого світу і незрозумілого явища. І я мушу захищати цивілізацію. Я пішов добровільно у перший день війни. Після лекцій записався у Збройні сили, переодягнувся і зразу в той же день ми були в казармах. І відповідно ми пройшли злагодження протягом перших 30 днів, а потім нас відправили ні Ізюмський напрямок. Так що вже місяць я тут.  Агресію росії сприйняв, як напад на мою Батьківщину, на мою сім’ю. Тому, я не роздумуючи, пішов…», — розповів Шандор у одному із інтерв’ю про мотивацію йти воювати.

Денис Ман (ПП «Європейська Солідарність»)

Народився 26 вересня 1989 року у селі Тур’ї Ремети Перечинського району. Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Менеджмент туристичної індустрії»; факультет менеджменту організацій Луцького національного технічного університету.

Денис Ман, екс-заступник голови облради, також пішов добровольцем із перших днів війни. Він веде свій телеграм-канал, у якому інформує виборців про поточні події в області й Україні.

«Я знаю, чому я тут! Я хочу, щоб мої сестри могли жити у безпеці та ростити своїх дітей, я хочу, щоб моя мама обіймала внуків і тішилися мирному небу, я хочу, щоб моя кохана Марічка і #нашманяш жив у вільній і безпечній Україні. Я тут, щоб боронити кожну українську родину і кожну українську маму.

Дякую мамо і зі святом усіх матусь України!  P.S. Живий, здоровий, поїв і в шапці», — написав Денис Ман нещодавно до Дня матері.

Василь Якубець (ПП «За Майбутнє»)

Народився 24 серпня 1978 року у селі Липча Хустського району. У 2010 році закінчив Київський національний університет за спеціальністю «Правознавство»; у 2012 – Інститут управління природними ресурсами Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК» за спеціальністю «Землеустрій та кадастр».

Василь Якубець після початку нападу росії на Україну долучився до територіальної оборони на Хустщині. Згодом опинився у зоні бойових дій.

Буквально вчора депутат-військовий оригінально привітав свою дружину із фронту, у колі побратимів, тримаючи у руках квіти бузку:

«Кохана моя, з днем народження! На жаль у цей святковий день не можу обійняти  і привітати тебе фізично, бо знаходжуся дуже далеко заради того, щоб наші дітки росли у незалежній країні, але я впевнений, що ти з цього фото зрозумієш наскільки я тебе кохаю і ціную! Ми зібралися з нашими друзями, щоб привітати тебе з цим святковим днем! Ти є чарівна, ніжна, чудова і прекрасна дружина, залишайся і надалі такою. Я хочу, щоб ти відчувала себе зі мною найщасливішою, найбажанішою жінкою на світі, нехай у нашому будинку будуть тільки радість і кохання, я все для цього зроблю! Вітаємо тебе!»

Пресслужба Закарпатської обласної ради