Депутати різних рад та підприємці вирушать із Закарпаття з гуманітарною місією на Схід України

Серед них – заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук, депутат Одеської облради, голова товариства «Агро Південь», голова Фонду «Життєва опора України» Олександр Денисенко, депутат Сокальської міськради, засновник Фонду «Новий подих» Олександр Ковальчук та засновник, директор підприємства «Харчові технології Закарпаття» Андрій Хрипта. Меценати, які з початку повномасштабної агресії росії проти України допомагають військовим на фронті, обговорили деталі майбутньої спільної поїздки на фронт та зустрілися з головою облради Володимиром Чубірком та депутатом облради Романом Сараєм.

Волонтери також доставлять для наших оборонців захисні каски, автотранспорт, медичні турнікети та ранозагоювальні засоби.

За словами Василя Дем’янчука ця команда волонтерів сформувалася під час гуманітарних місій на Схід України. Тут представники різних політичних сил і органів місцевого самоврядування, яких об’єднують християнські цінності та єдина мета – Перемога України.