Попереду ще благодійний аукціон, але малюнки можна придбати і сьогодні, зробивши символічний внесок у скриню. Усі зібрані гроші організатори передадуть на потреби українських військових.
Ініціатором пленеру та виставки виступив благодійний фонд “Срібний дзвін”. До організації долучились депутати обласної ради Іван Синетар, Федір Шандор та Роман Сарай, а також департамент культури, національностей та релігій Закарпатської ОВА.