Депутати Закарпатської обласної ради передали військовим дрони

FPV та DJI Mavik дрони голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай сьогодні від імені усього депутатського корпусу Закарпатської обласної ради вручив обласному депутату – Степану Деркачу, який захищає нині батьківщину в лавах Збройних сил України. Долучився до придбання дронів також і керівник Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Ярослав Сивохоп.

🤝 «Степан Деркач нещодавно звернувся до нас по допомогу, – зазначив Роман Сарай. – Його підрозділу для виконання бойових завдань у боротьбі з російськими агресорами на сході нашої держави вкрай необхідні сучасні дрони. Приємно відзначити, що усі без винятку обласні обранці оперативно відгукнулися на прохання колеги. Переконаний, що подаровані дрони допоможуть українським військовим успішно виконувати поставлені завдання на фронті. Від імені усього депутатського корпусу Закарпатської обласної ради висловлюю подяку Степану Деркачу та його побратимам за героїзм та відвагу!»