![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-37-160x107.jpg)
Обава – Чабин, Лецовиця – Брестів, Чинадійово – Кучава з під’їздом до с. Бабичі. Запит скеровано на розгляд у ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області».
Про необхідність проведення середнього та поточного ремонту автомобільної дороги державного значення Нижні Ворота – Ужок ідеться у запиті обласного депутата Мирослава Щербея.
Також до військової адміністрації та Служби автомобільних доріг направлено колективний депутатський запит Володимира Пауля, Георгія Горвата та Едгара Токара щодо ремонту мосту (через р. Латорицю) на автодорозі Червеньово – Великі Лучки – Гать.
Загалом зазначені депутатські ініціативи спрямовані на поліпшення дорожньої інфраструктури краю.
Підписуйтеся на наші новини у Facebook: https://www.facebook.com/zakrada.gov.ua/
та читайте більше новин на нашому Telegram: https://t.me/PressZakrada