Для прискорення запровадження інтегрованої загальнообласної системи «Безпечне Закарпаття»

Print Friendly, PDF & Email

На розгляд депутатів обласної ради подається проєкт рішення «Про внесення змін до Програми профілактики злочинності на території Закарпатської області на 2016-2020 роки (зі змінами від 22 грудня 2016 року, 21  вересня 2017 року, 29 березня 2018 року та 16 травня 2019 року)».

Зміни стосуються Плану основних заходів із виконання цієї Програми, які, за твердженням розробників даного проєкту рішення, дадуть змогу прискорити запровадження інтегрованої загальнообласної системи відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне Закарпаття».

Система моніторингу територій та об’єктів із можливістю здійснення пошукових завдань та аналізу джерел інформації,  її аналізу за заданими критеріями, яка проєктується та впроваджується відповідно до вимог вітчизняного законодавства та з урахуванням міжнародних стандартів, стане важливою складовою частиною системи безпеки нашого краю.

Створення цієї системи носить комплексний міжвідомчий характер, спрямований на вдосконалення інформаційно – комунікаційної інфраструктури державного управління в Закарпатті.

Реалізація даного проєкту дозволить створити єдине інформаційне середовище, яке забезпечує ефективну і негайну взаємодію всіх сил і служб області, що дасть змогу  у цілому підвищити рівень безпеки та якості життя територіальних громад і сприятиме вдосконаленню інформаційно – комунікаційної інфраструктури державного управління на теренах краю.

Пресслужба облради