Голова облради провів відкритий урок до Дня Європи для учнів ЗОШ №3

Print Friendly, PDF & Email

Print Friendly, PDF & Email
Урок-дискусію із учнями Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ст №3, який стосувався єдності країн Європейського Союзу, миру й свободи та присвячений Дню Європи.
 
Вступ до уроку спікер облради розпочав із того, що у цьому році Україна вперше долучається до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно 9 травня відзначається в ЄС та інших країнах на знак миру та єдності на континенті. Провів невеличкий екскурс із подій Грецької міфології, із яких бере початок назва континенту.
 
Він розповів дітям про принципи та історію створення Європейського Союзу, географію, демографію, політику, структуру управління об’єднанням, роботу консультативних органів, зовнішні відносини тощо. Детально зупинився на понятті Шенгенської зони. Розповів, що це — складний механізм із 28 держав із 24 мовами, який працює злагоджено та є єдиним національним союзом у світі, що об’єднує національні уряди на великій території.
 
Діти жваво дискутували на тему: майбутнє України — у ЄС.
 
У ході уроку Володимир Чубірко провів із старшокласниками вікторину на знання країн-членів ЄС.
Володимир Чубірко прокоментував: «Європа пережила багато війн, які спустошували землі, виснажували економіки.. Важливо, щоб діти зрозуміли, що нині необхідно будувати систему відносини між державами таким чином, аби запобігати конфліктам, давати можливість розвиватися та підтримувати один одного. Майже найідеальніша форма співіснування різних народів у світі – це Європейський Союз. Тож нині важливо, щоб саме у цей день діти дізналися про цей унікальний досвід створення національних союзів, а також важливо це популяризувати серед молоді. Діти нині на уроці сказали, що вони хочуть аби Україна була у ЄС, ми подискутували що це нам дасть.»
На завершення уроку-діалогу очільник облради наголосив, що кожній хвилині проведеного уроку у мирі і спокої, ми нині завдячуємо нашим мужнім захисникам.
 
Директор школи Світлана Фесенко зазначила, що надзвичайно важливо аби наші діти знали про своє можливе майбутнє, знали про теперішнє, та про минуле, аби змогли орієнтуватися у реаліях сучасності. «Такі уроки дають змогу дітям спілкуватися із людьми, які керують областю, які можуть передати свій досвід, є носіями наших спільних знань та провідниками наших спільних ініціатив. Діти мають розуміти, що від кожного залежить майбутнє, і ми всі є частинкою та учасниками історії цього глобального світу», – поділилася директорка школи.
 
Підписуйтеся на наші новини у Facebook: https://www.facebook.com/zakrada.gov.ua/
та читайте більше новин на нашому Telegram: https://t.me/PressZakrada