![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-14-160x120.jpg)
Принагідно директор закладу Володимир Бейреш презентував посадовцям ради готовність сенсорної кімнати – спеціального релаксаційного комплексу. Для її створення було виділено близько 500 тисяч гривень із обласного бюджету. За словами старшого вихователя дитбудинку Антоніни Гончарук, у таких кімнатах працюватимуть фахівці різного профілю – психолог, логопед, дефектолог, ерготерапевт, фізичний реабілітолог. Тут кожний спеціаліст може реалізувати комплексний підхід до індивідуального заняття із дитиною, яка має особливі освітні потреби. Заняття можуть проводитися із дітьми з різними нозологіями: з порушенням координації рухів різного походження; після черепно-мозкових травм та ушкоджень спинного мозку; з ДЦП різного ступеню складності; із затримкою психічного розвитку низького та помірного рівня; зі СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивністю); з розладами аустичного спектру. У закладі проводиться 10-денний курс такої реабілітації у рамках законтрактованого із НСЗУ пакета медичних послуг. Як представники власника закладу, Мирослава Ливч та Василь Дем’янчук також поцікавилися й іншими потребами дитячої установи та оглянули суміжні приміщення, що можуть бути задіяні до робочого процесу після відповідного ремонту.
Пресслужба Закарпатської облради