Колочавські педагоги готуються до нової освітньої реформи

Print Friendly, PDF & Email

У рамках Форуму освітян Колочавської територіальної громади у Центрі культурних послух місцевої сільської ради, що на Хустщині, вчителі та працівники освіти обговорюють особливості навчального процесу у військовий час, нові системи і методи освіти та застосування нового освітнього законодавства.
 
У одній із панельних дискусій Форуму взяла участь керуюча справами Закарпатської облради Мирослава Ливч.
 
«Приємно, коли у таких віддалених від обласного центру мальовничих гірських місцях люди дивляться у перспективі і не відстають від ритму життя. Попри те, що захід відбувається на базі сільради, відзначу його високий рівень організації за європейськими стандартами. Місцеві освітяни вільно і професійно обговорюють галузеві програми та законодавство. Такі мироприємства, на мою думку, покращують співпрацю між освітніми колективами і дозволяють у дискусіях продукувати ідеї для покращення освітнього процесу», — поділилася враженнями від Форуму керуюча справами облради Мирослава Ливч.
 
У ході форуму вона подякувала освітянам, селищній раді та колочавцям за те, що прихистили чимало внутрішньо переміщених українців та за систематичну допомогу ЗСУ. Керуюча справами облради також поставила у приклад для інших голів ТГ Закарпаття керівника місцевої громади Василя Худинця за високий рівень залучення позабюджетних грантових коштів на розвиток ТГ та відзначила грамотами обласної ради окремих педагогів Колочавської ТГ.
 
Пресслужба Закарпатської облради