У рамках Форуму освітян Колочавської територіальної громади у Центрі культурних послух місцевої сільської ради, що на Хустщині, вчителі та працівники освіти обговорюють особливості навчального процесу у військовий час, нові системи і методи освіти та застосування нового освітнього законодавства.
У одній із панельних дискусій Форуму взяла участь керуюча справами Закарпатської облради Мирослава Ливч.
«Приємно, коли у таких віддалених від обласного центру мальовничих гірських місцях люди дивляться у перспективі і не відстають від ритму життя. Попри те, що захід відбувається на базі сільради, відзначу його високий рівень організації за європейськими стандартами. Місцеві освітяни вільно і професійно обговорюють галузеві програми та законодавство. Такі мироприємства, на мою думку, покращують співпрацю між освітніми колективами і дозволяють у дискусіях продукувати ідеї для покращення освітнього процесу», — поділилася враженнями від Форуму керуюча справами облради Мирослава Ливч.
У ході форуму вона подякувала освітянам, селищній раді та колочавцям за те, що прихистили чимало внутрішньо переміщених українців та за систематичну допомогу ЗСУ. Керуюча справами облради також поставила у приклад для інших голів ТГ Закарпаття керівника місцевої громади Василя Худинця за високий рівень залучення позабюджетних грантових коштів на розвиток ТГ та відзначила грамотами обласної ради окремих педагогів Колочавської ТГ.