Колочавську дільничну лікарню реконструйовано в рамках співпраці з краєм Височина

Закарпаття  дуже продуктивно і водночас  щиро розвиває співпрацю із краєм Височина Чеської Республіки.  У  цьому шестирічному партнерстві  на теренах нашого краю  реалізовано 25  інвестиційних проектів.

Цього року край  Височина продовжив реалізацію домовленостей і у своєму  бюджеті  виділив майже 6 млн.  чеських крон, або понад  2 млн. гривень. Закарпатська  обласна рада зі свого боку    в  обласному  бюджеті  для співфінансування спільних проектів  також виділила відповідні  кошти — 1 млн. 740 тис.грн.

Депутати облради   взяли на  контроль  реалізацію цих проектів. Серед таких – реконструкція  Колочавської дільничної лікарні. На ці цілі обласна рада виділила на погашення боргу співфінансування 200 тис. грн. з обласного бюджету.

На сьогодні, як повідомили голова райради Іван Ярема та Колочавський сільський голова Василь Худинець, тут проведено перекриття даху, повну заміну вікон, дверей тощо.

Словом, лікарню не впізнати.

Прес-служба облради