Сьогодні, 8 травня, до голови обласної ради Михайла Рівіса завітала журналістка закарпатського телеканалу «Перший кабельний» Владислава Мазур.
Ведуча програми «З перших вуст» у розмові торкнулася актуальних проблем Закарпаття, зокрема, галузі медицини, її реформування, ухвалених рішень на останній позачерговій сесії облради. На усі запитання Михайло Михайлович дав конкретні, вичерпні відповіді.
Детальніше – у наступних повідомленнях.
Пресслужба облради