Михайло Рівіс взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 27 серпня, за участі голови облради Михайла Рівіса у режимі відеоконференц-зв’язку відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації, яке провів голова ОДА Олексій Петров.

Йшлося про підсумки виконання місцевих бюджетів, економічного і соціального розвитку області за І півріччя поточного року, стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях області та виконавської – у структурних підрозділах ОДА, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади, райдержадміністраціях, міськвиконкомах тощо.

Директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар серед іншого інформував, що в області впродовж січня-червня 2020 року до бюджетів усіх рівнів надійшло податків, зборів та інших доходів у сумі 6958,9 млн грн. Наголошувалося й на використанні коштів із екологічного фонду, які можна витратити на заходи із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ і сміттєвих заторів на річках краю.

Також йшлося й про заходи щодо своєчасної виплати зарплати працівникам на підприємствах області.

Детальний аналіз стану фінансово-бюджетної дисципліни в установах та організаціях області подала начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області Світлана Аніщенко.

Розглянули на колегії і питання роботи із зверненнями громадян, які надійшли у звітному періоді.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення та надані доручення структурним підрозділам ОДА.

Пресслужба облради