На Закарпатті оздоровлювалися діти з Харківщини

38 дітей з Харківської області у супроводі 4 дорослих упродовж тижня, з 17 по 23 серпня, оздоровлювалися на Берегівщині – на базі готелю Гелікон у с.Яноші.

☝️ Відпочинок дітей з прифронтових територій став можливим завдяки фінансовій підтримці Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини в рамках проєкту Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю «ТИСА» (ЄОТС «ТИСА»).

👉 На Закарпатті дозвілля школярів було насичене різноманітними програмами та культурними заходами. Щодня дітки брали участь у різних екскурсіях, відвідували історичні місця Закарпаття, парки, музеї, купалися у термальних басейнах.

☝️ Організатори відпочинку – ЄОТС ТИСА, намагалися подарувати діткам радість та незабутні враження, відчуття спокою, любові і добра та сподіваються, що ця подорож стала для них джерелом позитиву, надії, віри у себе та майбутнє. Адже головним завданням було повернути дітям почуття безпеки, здатність жартувати, сміятися, грати.

🤝 Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко за розвиток міжрегіонального партнерства, вагомий особистий внесок у реалізацію індивідуального проєкту «Відпочинок дітей на Закарпатті» та підтримку мешканців Харківщини в умовах воєнного стану висловила подяку голові Закарпатської обласної ради та співголові Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю «ТИСА» Роману Сарай.