На Закарпатті відзначено працівників водного господарства України

Заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників водного господарства України. Привітати «водників» завітали й начальник Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА Юрій Шпонтак та перший заступник начальника Управління ДСНС у закарпатській області Володимир Ціцей.

«Можу сказати, що команда вашого управління – одна з найсильніших структур, яка уміє справлятися з серйозними завданнями та викликами. Знаю, щоправда, що галузь є значно недофінансованою. На жаль, відсутність належної фінансової підтримки водного господарства області сьогодні, може вийти боком уже завтра. Такі сумні приклади вже були в історії Закарпаття. Тим не менше, я бачу, що робота ведеться і часто через «не можу».

Як депутат облради попереднього скликання, я ініціював інвентаризацію всіх споруд, які є на річках Закарпаття, аби ми мали чітку картину проблематики і могли системно вирішувати питання водного захисту. Власне приємно, що водний захист є одним із пріоритетів Регіональної стратегії розвитку Закарпаття на найближчі роки. З боку влади, зокрема обласної ради ми, у міру своїх можливостей, будемо намагатися знаходити кошти для повноцінного фінансування цієї, безперечно, стратегічної для краю структури. Я бажаю вам наснаги, витримки і хороших результатів роботи», – привітав присутніх Денис Ман.

Також заступник голови облради вручив спільну відзнаку ради й ОДА за внесок у розвиток галузі начальнику відділу комплексного проектування «Закарпатводопроект» Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Ользі Сороці а також почесною грамотою нагородив головного бухгалтера Берегівського міжрайонного управління водного господарства Наталію Василюк. Крім того, грамотами облради нагороджено працівників БУВР Тиса Андрія Гіді, Дмитра Синьо та Ольгу Юричко й оголошено подяку Христині Егреші.

У ході урочистостей начальник БУВР Тиса Олег Кисіль презентував невеличкий фільм про досягнення управління за останній рік та вручив ряд відомчих нагород окремим працівникам обласного та районних управлінь водних ресурсів. Нагороди водникам від своїх відомств вручили і Юрій Шпонтак та Володимир Ціцей.

Пресслужба Закарпатської обласної ради