На Закарпатті вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Нині в Україні та світі відзначають День пам’яті жертв Голодоморів минулого століття, де найтрагічнішим був Голодомор 1932-1933 років.

В Ужгороді представники обласних установ та організацій, духовенства, військові та громадськість приєднались до загальнонаціональної акції та поставили свічки-лампадки  й символічні композиції із колосків пшениці до монументу жертвам Голодомору «Свіча пам’яті», що поблизу площі Народної.

Під звуки тужливої мелодії «Господи, ти почуй молитву мою!» прозвучав  вірш «Свічка-пам’ять», присвячений цій багатостраждальній, трагічній для українського народу сторінці історії.

Відтак хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять мільйонів співвітчизників, які загинули страшною смертю від штучно створеного голоду.

Опісля офіційної частини меморіального заходу містяни продовжили  приносити свічки та колоски пшениці до пам’ятного знаку. Традиційно віддають шану жертвам Голодоморів як в Україні,  так і за її межами, запаленою свічкою на підвіконнях у власних домівках.

Пам’ятаємо!

Пресслужба облради