![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/26-2-160x120.jpg)
У ході слухань окрім представників влади та громадського сектору України слово мали представники Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток їж України», UCORD, польські, румунські та словацькі партнери України.
За словами модератора заходу, керівника Офісу Конгресу місцевих та регіональних рад, напрацювання слухань ляжуть в основу рекомендацій для органів влади України різного рівня.
Коротка резолюція слухань: Україна повинна спочатку вибороти перемогу, а потім – своє майбутнє у ЄС. Для цього потрібно завершити ряд реформ, у тому числі і реформу децентралізації.
У слуханнях від Закарпатської обласної ради взяли участь виконувач повноважень голови ради Василь Дем’янчук та керуюча справами облради Мирослава Ливч.