Обдаровані закарпатські діти відпочивають у Румунії

Десятеро обдарованих дітей з Виноградівської територіальної громади упродовж тижня оздоровлюватимуться на курорті Юпітер, що знаходиться на румунському узбережжі Чорного моря.

📌 Відпочинок школярів – переможців олімпіад та обласних та національних конкурсів у 4-му «Таборі для українських дітей», став можливим завдяки плідній співпраці Закарпатської обласної ради та Союзу Українців Румунії, які покриють усі витрати, пов’язані з транспортом, проживанням та харчуванням дітей.

📌 На дітей із Закарпаття очікує незабутні враження: гарний відпочинок, нові знайомства та обмін досвідом з дітьми з Румунії та Молдови. Союз Українців Румунії намагався створити сприятливе для спілкування і розвитку нових дружніх стосунків середовище та можливості покращити навички спілкування українською мовою.