Обласні депутати схвалили внесення змін до бюджету Закарпаття на 2023 рік

Print Friendly, PDF & Email

Зміни вносяться для співфінансування транскордонних проектів, будівництва дошкільного закладу, облаштування житла для ВПО і не тільки.
 
Відповідне рішення обласні депутати прийняли щойно у ході позачергової сесії облради.
 
Отож, рішенням за рахунок отриманих трансфертів з місцевих бюджетів, збільшено обсяг ресурсу обласного бюджету в сумі 27 млн 332 тис грн. Ці кошти скеровано на як часткову компенсацію витрат суб’єктами господарювання на придбання альтернативних джерел енергозабезпечення (22 млн грн). Решту – спрямовано на будівництво закладу дошкільної освіти на 150 місць у селі Заріччя Хустського району.
 
За рахунок субвенції з державного бюджету, близько 1,6 млн грн, розподілено між бюджетами територіальних громад, які мають розгорнуті локації з проведення заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України».
 
Крім того, перевиконання дохідної частини бюджету, що склало 42 мільйони 324 тис грн, розподілено для фінансування обласних програм, функціонування установ обласного підпорядкування та ремонт об’єктів спільної комунальної власності, а також та спрямовано трансферти окремим місцевим бюджетам області, зокрема для: облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб, співфінансування до проектів транскордонного співробітництва, поточний ремонт дороги до румунсько-українського пропуску та ремонт і реконструкції соціально- важливих об’єктів територіальних громад.