Обласні депутати відвідали поранених військовослужбовців, які лікуються в Обласній клінічній лікарні ім. А. Новака

Print Friendly, PDF & Email

Нині у кількох відділеннях медзакладу перебувають пацієнти з різними патологіями (поранення, політравми, опіки). Депутати насамперед подякували воїнам за захист Вітчизни, відтак поцікавилися умовами їх перебування у лікарні, почули про нагальні потреби кожного, а також довідалися у медиків про хід лікування військових.
 
Представники депутатського корпусу: в. п. голови облради Василь Дем’янчук, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, учасників АТО/ООС Ольга Олексик, заступник голови ОВА, депутат облради Петро Добромільський та обласний депутат Роман Сарай разом із завідувачами відділень закладу предметно обговорили питання щодо можливого лікування воїнів за кордоном та окреслили механізми таких заходів. Відтак обласні депутати провели робочу зустріч із головним лікарем Юрієм Яциною стосовно злагоджених дій обллікарні та обласної влади щодо відправлення на лікування та реабілітацію військових за кордон.
 
Ольга Олексик зазначає, що таких складних пацієнтів ніколи не було у наших лікарнях, тож потрібно реагувати вчасно на складні виклики, насамперед оснащувати сучасним медичним обладнанням та забезпечувати необхідними лікарськими засобами. «Є окремі випадки, коли доцільно відправити пацієнта зі складною політравмою у провідні лікувальні та реабілітаційні заклади Європи, що дасть змогу отримати військовим більш сучасні медпослуги», – зазначає обласна депутатка.
 
Василь Дем’янчук наголосив, що депутати облради з самого початку військової агресії рф у різний спосіб допомагають українській армії та готові підтримати слушні пропозиції й ініціативи щодо ефективної роботи медичних закладів, насамперед, де лікуються воїни.