Петро Грицик: Найкращий результат досягається тоді, коли рішення виважені

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 19 серпня, у приміщенні зали засідань медичного факультету УжНУ відбулася нарада щодо врегулювання питання використання приміщень обласних закладів охорони здоров’я для розміщення кафедр університету шляхом укладання відповідних договорів оренди.

«Обласна рада завжди підтримувала і підтримує галузі освіти і охорони здоров’я як пріоритетні. Потрібно враховувати, що балансоутримувачі комунального майна несуть витрати, пов’язані з утриманням майнових комплексів, у т.ч. і відшкодування комунальних послуг. Тому ми повинні привести це у відповідність шляхом укладання договорів оренди та договорів відшкодування комунальних витрат», – наголосив Петро Грицик, додавши, що це сприятиме також можливості збалансувати видатки обласного бюджету на утримання об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності області. Зрештою, найкращий результат досягається тоді, коли рішення виважені.

Висловились усі учасники наради. Ділились своїм баченням і думками щодо обговорюваного питання.

Володимир Смоланка, уважно вислухавши всіх, вніс пропозицію створити робочу групу з числа представників УжНУ та медустанов краю, фахівців із майнових питань і в короткі терміни  вивчити питання по суті, напрацювати відповідні рекомендації, після чого укласти договори оренди.

Пресслужба облради