Сьогодні, 16 травня, напередодні Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій, у сквері Небесної Сотні, що в Ужгороді відбулося покладання квітів до пам’ятника, встановленого на честь постраждалих від насильницького впровадження комуністичної ідеології.
Через карантинні вимоги участь у заході взяла обмежена кількість осіб. Зокрема, серед представників влади – заступник голови облради Петро Грицик, голова ОДА Олексій Петров, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та ін.
Заступник голови Закарпатської крайової організації Всеукраїнського товариства політв’язнів і репресованих Роман Децик виступив із короткою промовою, де згадав побратимів, які полягли за Вітчизну, і тих, котрі донині стоять на захисті її інтересів. Та закликав молоде покоління берегти Україну, будувати її успішною, мирною та щасливою.
17 травня, у День вшанування пам’яті жертв політичних репресій, буде обмежено розважальні заходи, приспущено Державний Прапор України на будівлях і спорудах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних установ, підприємств і організацій.
Пресслужба облради