Підсумки другого пленарного засідання третьої сесії Закарпатської обласної ради

Print Friendly, PDF & Email

Під час другого пленарного засідання третьої сесії Закарпатської обласної ради депутати прийняли більше 40 важливих рішень щодо життєдіяльності краю.

Зокрема обласні парламентарі внесли зміни до рішення обласної ради від 17 грудня 2020 року №40 «Про обласний бюджет на 2021 рік», що дозволило профінансувати ряд важливих напрямків медичної, освітньої, соціальних галузей та ремонту доріг Закарпаття.

Також депутати прийняли рішення про дострокове припинення повноважень першого заступника Андрія Шекети та заступника Дениса Мана і обрали новим заступником голови Василя Іванча.
35 голосами «за» було обрано нового керівника Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» Володимира Феськова, який замінив на цій посаді Михайла Данканича.

Одноголосно затверджено важливий майновий документ краю — Стратегію управління розвитком об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Закарпатської області.
Крім того, депутати внесли зміни до ряду обласних програм. У тому числі до Програми сприяння діяльності Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції на 2021 рік; Регіональної програми «Молодь Закарпаття» на 2021 – 2025 роки; Регіональної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 – 2024 роки; Програми підтримки державної політики регіонального розвитку та підтримки громад Закарпатської області на 2021 – 2023 роки; Обласної програми «Цукровий діабет» на 2021 – 2025 роки, Програми розвитку прикордонної інфраструктури в Закарпатській області на 2018 – 2022 роки та інших.
Серед іншого, депутати прийняли рішення звернутися до ОДА щодо виділення коштів з резервного фонду області на ліквідацію наслідків стихії у Ясінянській громаді, що на Рахівщині.
У ході сесії більшістю голосів депутатів внесено зміни до складу постійних комісій Закарпатської обласної ради VІІІ скликання
та затверджено порядок проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Обласні обранці проголосували й за клопотання перед ВР про присудження Премії Верховної Ради за розвиток молодіжного руху та місцевого самоврядування депутату облради Михайлу Лабі.
А також- нагородження Грамотами Верховної ради України Фущич Вікторії, заступника директора по медичній частині, лікаря-кардіолога Комунального некомерційного підприємства «Обласний госпіталь ветеранів війни» Закарпатської обласної ради, Михайла Беленя, Заслуженого художника України, скульптора, графіка, медальєра, живописця та Сергія Соскіду, завідувача відділення правознавства Відокремленого структурного підрозділу «Мукачівський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України».

Пресслужба Закарпатської обласної ради