Посадовці обласної ради підтримують військових на сході: чергова волонтерська місія завершена успішно

Перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета повернувся з поїздки на Донеччину та Харківщину, де перебував із волонтерською місією. Під час цієї поїздки волонтери передали автомобілі та інше необхідне спорядження для різних підрозділів Сил Оборони. Особлива увага – підтримка військових, які тримають оборону на передовій. До місії долучилися працівники обласної ради та представники місцевого самоврядування, зокрема староста села Тарнівці Федір Коваль, а також інші волонтери, які з перших днів війни активно допомагають армії та наближають перемогу.

🪖 Військові на знак вдячності за сумлінну роботу нагородили подяками своїх підрозділів Андрія Шекету, начальника управління виконавчого апарату обласної ради Олега Сигидіна та інших членів команди.

🎙️ Андрій Шекета Andriy Sheketa зазначив: «Наша команда доправила автомобілі на схід України — Покровськ, Константинівка, Ізюм, Харків. Автівки придбав і належно підготував Андрій Любка за донати добродіїв. Це справді має велике значення для наших військових, адже кожна поїздка, кожна передача автівок і спорядження — це крок до нашої спільної перемоги. Бійці відчувають підтримку з тилу, і це додає їм мотивації та сил. Хоча вся країна радіє новинам про успіхи на Курщині, ситуація на інших напрямках залишається складною. Тому важливо, щоб кожен на своєму місці робив усе можливе для наближення перемоги, не лише докладаючи зусиль, а й виконуючи свою роботу якісно та з повною віддачею».

Нещодавно з гуманітарної поїздки повернувся також заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук, який разом зі своєю командою доставив 🛻🚗автівки та необхідне спорядження в 🪖 окремі підрозділи ЗСУ. 🎙️ «Через важкі випробування проходить Україна, утверджуючи своє майбутнє як сильна, демократична, європейська країна. Об’єднані єдиною командою, ми виборюємо свою Незалежність! Дякуємо нашим захисникам і захисницям, нехай Бог береже кожного воїна і допоможе нам пройти цей складний період для нашої країни. Боже, бережи Україну. Все буде Україна!» — підкреслив Vasil Dem’yanchuk.