Про посилення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та забезпечення карантинного режиму

Print Friendly, PDF & Email

ЗАКАРПАТСЬКА
ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКА
ОБЛАСНА РАДА

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27.04.2020                                           Ужгород                                               10-сп

 

Про посилення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та забезпечення карантинного режиму

Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про охоронну діяльність”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19ˮ (зі змінами), наказу Національного агентства України з питань державної служби від 13.03.2020 №39-20 „Про внесення змін до Типових правил внутрішнього службового розпорядкуˮ, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 березня 2020 року за № 277/34560, з метою належної організації роботи та підтримання порядку, забезпечення особистої безпеки працівників апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації, виконавчого апарату обласної ради, територіальних підрозділів міністерств, центральних органів виконавчої влади, інших осіб, які розташовані у приміщеннях адміністративної будівлі обласної ради, дотримання вимог громадського порядку, недопущення безконтрольного проходу, занесення і поширення коронавірусу COVID-19 відвідувачами установи в умовах запровадженого протиепідемічного режиму:

1. Заборонити проведення масових заходів в адмінбудівлі обласної ради. Рекомендувати керівництву Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатської обласної ради, керівникам територіальних підрозділів міністерств, центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів облдержадміністрації проводити наради в режимі селекторного зв’язку.

У разі нагальної потреби проводити наради, робочі зустрічі та засідання дорадчих органів з питань, пов’язаних із недопущенням виникнення та поширення коронавірусної хвороби COVID-19, у приміщеннях з дотриманням дистанції між учасниками 2 метри та  у засобах індивідуального захисту.

2. Призупинити прийом громадян з особистих питань керівництвом Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатської обласної ради, керівниками територіальних підрозділів міністерств, центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів облдержадміністрації. Рекомендувати громадянам подавати звернення та заяви засобами телекомунікаційного зв’язку.

3. Встановити пропускний режим до приміщень адміністративної будівлі обласної ради:

3.1. Вхід (вихід) осіб до (з) адмінбудівлі здійснюється виключно через пост служби охорони, що розміщений  на першому поверсі, після проведення температурного скрінінгу дистанційним термометром та за умови вдягнутого засобу індивідуального захисту.

У випадку виявлення факту температури 37,2о С  і вище, а також у разі відсутності засобів індивідуального захисту, особа у будівлю не допускається.

3.2. Документом, що дає право доступу, є службові посвідчення осіб, які працюють в адмінбудівлі, тимчасові перепустки та посвідчення депутата обласної ради.

3.3. Графік пропуску до (з) адмінбудівлі працівників у робочі дні: з 7.45  до 9.00; з 12.00 до 14.00, з 17.00 до 18.30 год.

Вхід (вихід) членів регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації здійснюється за необхідності, для виконання визначених завдань з організації і координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в області, у робочі та вихідні дні без обмеження в часі.

4. Керівнику апарату та керівникам  структурних підрозділів Закарпатської обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств,  центральних органів виконавчої влади, організаціям та установам, розміщеним  в адмінбудівлі, подавати виконавчому апарату Закарпатської обласної ради щоп’ятниці, до 16.00 год.,  списки та графіки виходу на роботу працівників для належної організації пропускного режиму.

5. Затвердити заходи з посилення превентивних протиепідемічних заходів в адмінбудівлі, що додаються.

6. Комунальній установі „Управління спільною власністю територіальних громадˮ Закарпатської обласної ради (Малик Ю. Л.) розробити графіки прибирання, провести закупівлю дезінфікуючих засобів із врахуванням збільшення кратності прибирання всіх приміщень будівлі (не менше 2 – 3 разів протягом робочого часу установи).

7. Керівнику апарату та керівникам структурних підрозділів Закарпатської обласної державної адміністрації, керуючому справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради, керівникам територіальних підрозділів міністерств, центральних органів виконавчої влади, установ та організацій:

7.1. Забезпечити ознайомлення працівників з особливостями пропускного режиму до приміщень адміністративної будівлі обласної ради.

7.2. Організувати неухильне виконання заходів з профілактики на захворювання коронавірус COVID-19.

7.3. Вжити безумовних заходів контролю за дотриманням працівниками правил особистої гігієни, у тому числі з використанням засобів індивідуального захисту обличчя та рук, а також проведенням дезінфекції відповідних службових приміщень і робочих місць.

7.4. Сприяти реалізації права працівників на отримання відпусток у порядку, визначеному законодавством (без врахування графіків відпусток), та визначитись щодо наявності технічної і практичної можливості максимального запровадження дистанційної роботи  вдома на  період дії карантину.

7.5. Не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання та запровадити посилений протиепідемічний режим.

8. Райдержадміністраціям та рекомендувати міськвиконкомам,  виконавчим органам місцевих рад (ОТГ) розробити та затвердити відповідні заходи.

9. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації та голови Закарпатської обласної ради  від 16.03.2020 № 7-сп.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Закарпатської обласної державної адміністрації Натуркач Р. П. та керуючого справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради  Гузинця Ю. І.

Голова Закарпатської
обласноїдержавної адміністрації                                                        
Голова Закарпатської
обласної ради
Олексій ПЕТРОВ Михайло РІВІС

 Затверджено

Розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації та
голови Закарпатської обласної ради
27.04.2020 № 10-сп

ЗАХОДИ

з посилення превентивних протиепідемічних заходів  в адмінбудівлі

 

1. Дезінфекційний режим, що включає:

1.1. Встановлення графіків прибирання з відміткою про час чергового прибирання та підпис особи, яка його провела.

1.2. Збільшення кратності прибирання службових приміщень будівлі (не менше 2 – 3 разів протягом робочого часу установи) та вбиралень (кожні 2 години протягом робочого часу установи) із використанням дезінфікуючих засобів, захисних рукавичок, провітрювання приміщень та, при потребі, з використанням медичних масок тощо.

1.3. Забезпечення вбиралень дозаторами з рідким милом, одноразовими рушниками, пам’ятками про правильність обробки рук.

1.4. Обробка дезінфікуючими засобами дверних ручок, перил, робочого місця, персонального комп’ютера, особливо – клавіатури, телефонів стаціонарних та мобільних.

1.5. Забезпечення працівників адмінбудівлі засобами індивідуального захисту (захисні рукавички, маски, індивідуальні антисептики з аплікуючим пристроєм, вологі серветки).

1.6. Встановлення дезінфікуючого килимка на вході в адмінбудівлю  (пост служби охорони).

2. Розміщення інформаційних матеріалів при вході в будівлю щодо:

введеного обмежувального режиму;

посилань на дистанційні методи спілкування та обміну інформації між громадянами та установами;

необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог із метою зниження  ризиків зараження та поширення корона вірусної інфекції (COVID-19);

правил (порядку) поведінки у період ускладненої епідситуації.