Сесія Закарпатської обласної ради

Print Friendly, PDF & Email

Перед затвердженням питань порядку денного пленарного засідання сесії обласної ради, депутати заслухали нового очільника Держпродспоживслужби про ситуацію? яка склалася із виявленою в області небезпечною хворобою тварин – африканської чумою свиней/ Тільки за останні декілька днів в краї було зафіксовано сім випадків хвороби серед диких кабанів. 

Розпочали розгляд питань порядку денного, після оголошення депутатських запитів, з голосування пакетом. Це стосувалось внесень змін до ряду діючих соціально-економічних програм. Зміни були внесені також й до рішення “Про обласний бюджет на 2017 рік”. Тут депутати розподілили кошти від перевиконання.

Ухвалили призначення на посаду директора “Міжнародного аеропорту Ужгород” Євгенія Гапоненка. Своїм завданням на новій посаді новопризначений керівник вважає забезпечення технічної бази аеропорту, аби в майбутньому, як тільки будуть узгоджені всі домовленості з європейською стороною, літаки змогли безперешкодно сідати в аеропорту та надавати послуги з авіаперевезення.

Призначили також головного лікаря Закарпатської обласної дитячої лікарні, ним став Роман Шніцер. Закінчили пленарне засідання депутати, як і розпочали, голосуванням пакетом питань щодо звернень до центральних органів влади та державних підприємств, які стосуються того ж ужгородського аеропорту, залізничних сполучень з Києвом через Перечин і Великий Березний, використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження.